Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem ért haza és...

A férjem nem ért haza és félek valami baja kett?

Figyelt kérdés

Éjjeli műszakos, nemrég kellett volna hazaérnie. Nagyon félek hogy baj van. 3 kisgyerek várja haza. Volt már olyan hogy lekéste a buszt, de a telefont mindig fel szokta venni. Most hivtam 10x de nem veszi fel :(

Tegnap semmi veszekedés mwg semmi nem volt hogy esetleg ne jönne haza bár ez nem rá vall amugy sem. Félek hogy baja van. Ugye nem? Hiába várom hogy hazajöjjön mert ő bent van a várisban, ott dolgozik, ide meg alig járnak buszok szóval nem fog csak ugy betoppanni. Nagyon ideges vagyok már remegek


2014. okt. 13. 07:45
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
14%

Az azért durva, hogy ő éjt nappallá téve dolgozik, azért, hogy mindenetek meglegyen, hulla fáradt stb, te meg ahelyett, hogy dolgozni mész a második gyerek után, szülsz egy harmadikat...

Sajnálom szegény férjedet.... csak egyszer, nehogy tényleg baja essen a fáradtságtól!

2014. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
83%

51!


Neked mégis mi a fészkes franc közöd van ahhoz hogy ki mikor és mennyi gyereket szül?

Jesszus! A saját életedben okoskodj, senkinek semmi köze a máséhoz.

2014. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:
A férjem is ugyanugy akarta a gyereket ugyhogy ne pofázzál már
2014. okt. 14. 13:54
 54/57 anonim ***** válasza:
9%

Persze,szerencsétlen mit mondana mást.

Most meg majd beledöglik a munkába,hogy eltartson titeket!

Egy önző dög vagy!

2014. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
TE meg irigy ahogy látom :)
2014. okt. 14. 14:03
 56/57 piroska és a farkas ***** válasza:
84%
Kedves Kérdező! Az én férjem is sokszor éjszakás, mindig aggodva várom haza, nagyon megértelek, és igaz, h csak most olvastam az egészet, de úgy megkönnyebbültem, hogy minden rendben van:) Egyúttal arra is rájöttem, h milyen rettenetesen mély sajnálat van bennem azok iránt, akik - sajnos gyakran tapasztalatbol - de első gondolatként a szeretőt említik, mert nem éltek - még - olyan kapcsolatban ahol ez egyszerüen nem merül föl, mint félelem,valamint azok iránt is, akik valamiért annyira nem boldogok, hogy szeretnék megmondani, h mások hogyan éljék az életüket.
2014. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó :)
2014. okt. 14. 16:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!