Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egyre...

Mi az oka annak, hogy egyre több feleség csalja meg a férjét? A környezetembe és nem közvetett környezetemből hallo, hogy a feleség megcsalja a férfjét. Van ennek valami társadalmi oka?

Figyelt kérdés
Sok embert ismerek és sok helyről hallom hogy a kedves feleség szeretőt tart,míg a férja gályázik.Van 5 kamionos ismerősöm is,annak 4 ből félrekefél a felesége.Sokan azt gondolnák hogy a kamionos férfi megy félre,de rájöttem hogy ez nem így van.Többnyire a nő az aki félremegy,a férj járja az utakat,jó pénzért,küldi haza a feleségének,azok meg szeretőt tartanak.Már nem egy kamionost hallottam panaszkodni,hogy a kedves felesége amíg dolgozik,addig szeretőjéval fettreng.
2014. nov. 12. 08:56
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
61%
Gratulálok a nő gyűlöletedhez :) téged is megcsalt?
2014. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Ez nem nő gyülőlet!Nem csaltak meg!Legalábbis én nem tudok róla...Viszont elkeserít amit látok körülöttem,és ezt nem lehet egy társaságra lekorlátozni,mert panaszkodott már szomszéd,kolléga,volt kolléga,ismerős,szomszéd,sorolhatnám még a sort.Csak a közvetlen környezetemből ismerek 6-7 embert,akit átvert az kedves feleség.Plusz még amiket hallok innen onnan.És ez csak az én ismerőseim,szóval bele sem merek gondolni hogy 1000-ből hány feleség csalhatja a férjét,miközben dolgozik mint a barom.
2014. nov. 12. 09:37
 13/36 anonim ***** válasza:
79%
A kamionos férfiak hűségesek? Nyilván ezért van tele minden kamionos pihenő hivatásos hölgyekkel...
2014. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
51%
De jó,hogy ennyi időd van mások családi életét elemezni,meg ennyire belelátsz.Honnan tudod,hogy a férj nem lépett félre,és nem amolyan bosszú volt a női részről? De gondolom nem,hiszen szegény férfiak tökéletes mintapéldányok,csak mi nők vagyunk repedtsarkú félrekúró cafkák...biztos magadból indulsz ki...Pfff...
2014. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben négy (tizenegyből!)megcsaló van a munkahelyről(könyvtár), három nő és egy férfi. Egyszerűen a párok ma már nem nézik meg jobban egymást házasság előtt, nem illenek össze, túl hamar vállalnak gyereket, túl könnyedén veszik az egészet. Mi más magyarázat lenne? A férfinak egy gyereke van, aki beteg, nyilván az otthoni stressz is közrejátszik abban, hogy ki akar törni, problémamentességet akar, a gondokat ott akarja hagyni a párjának. Az első nő olyan tipikus csendes anya két fiúgyerekkel, akit otthon szakácsnak és dadusnak használ az elfoglalt tévés férje, akinek fogalma sincsen hogy a feleségének a szíve már régóta másé, ahogy más részei is. Szerintem nem is érdekli. A második egy kvázi nyitott kapcsolat ahol a férj és feleség is tudja hogy a másiknak van valakije, csak nem érdekli őket, a két gyerek miatt vannak együtt, és azért mert politikai vonatkozásaik is vannak. A harmadik nő pedig egy nagyszájú valaki két gyerekkel, akit már 15 évesen is furikáztak a nagymenők, szóval ő sose érte be egyvalakivel.

Minden megcsalásnak van története.

2014. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Azoknál a pároknál ahol az egyik fél hetekig távol van, számolni kell azzal, hogy előbb utóbb az egyik vagy mindkettő félremegy. Akik ilyen munkát vállalnak ezzel is számolniuk kell.
2014. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg nem csalja meg tobb mint regen, csak amiota van mobiltelefon meg facebook azota nagyobb az esely a lebukasra.
2014. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
az én kornyezetembe meg tobb a férfi csaló..a nok csak kiegyenlítenek :D
2014. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

10:06


A mondat helyesen:

csak amiota van mobiltelefon meg facebook azota nagyobb a lehetőség a félreb*szásra

2014. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%
Mi van ennyire átvert az asszony, hogy több kérdésen keresztül rinyálod a bajod?
2014. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!