Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egyre...

Mi az oka annak, hogy egyre több feleség csalja meg a férjét? A környezetembe és nem közvetett környezetemből hallo, hogy a feleség megcsalja a férfjét. Van ennek valami társadalmi oka?

Figyelt kérdés
Sok embert ismerek és sok helyről hallom hogy a kedves feleség szeretőt tart,míg a férja gályázik.Van 5 kamionos ismerősöm is,annak 4 ből félrekefél a felesége.Sokan azt gondolnák hogy a kamionos férfi megy félre,de rájöttem hogy ez nem így van.Többnyire a nő az aki félremegy,a férj járja az utakat,jó pénzért,küldi haza a feleségének,azok meg szeretőt tartanak.Már nem egy kamionost hallottam panaszkodni,hogy a kedves felesége amíg dolgozik,addig szeretőjéval fettreng.
2014. nov. 12. 08:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
11%

10:15

"az én kornyezetembe meg tobb a férfi csaló"


Milyen érdekes, hogy a nők ilyenkor valahogy nem tudnak számolni!

Pedig pont ugyanannyi nő is kell hozzá!!

2014. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
94%
Én azt látom, hogy nagyon sok nő , és nagyon sok férfi el játssza ezt a "én mindent megteszek és a másik mégis megcsal, vagy elhagy" játszmát.Nagyon leegyszerűsítve sok férfi többnyire csak azzal tudja kimutatni "szeretetét" , hogy reggeltől estig dolgozik"tolja haza a pénzt". Nagyon sok nő viszont csak azzal tudja kimutatni a "szeretetét" hogy "önfeláldozóvá "válik, olyat is bevállal amit nem kéne olyat is elnéz amit nem kéne.Sajna az e féle mártiromkodásainknak nem sok köze van már a valós szeretethez.Persze nagyon jól hangzik, hogy "én mindent megteszek érted".Én ezt úgy fordítanám le, hogy "mindent megteszek érted", csak ne keljen szeretni (mert képtelen vagyok a valós szeretetre).Attól nem fogok tudni "jobban szeretni" ha hülyére dolgozom magam ,illetva ha egyoldalúan "feláldozom"magamat.
2014. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
93%

Régebben jobban titkolták.

Ma már elfogadott, hogy nemcsak a férfiaknak, de a nőknek is lehetnek szexuális vágyaik.

Régebben kisebb esély volt a lebukásra is. Ma telefon, sms, e-mail, követés. Régen szinte csak a rajtakapás volt. Most szinte minden pillanatban lehet vkit ellenőrizni, hogy éppen hol van, mit csinál.

Manapság úgy általánosságban és jobban előtérbe került a szexualitás, mindenki beszél róla, ezért többet is tudunk egymásról, még ilyen dolgokban is, amihez semmi közünk.

2014. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
az előbbihez még hozzátéve, aki kiélvezi azt , hogy "érte mindent megtesznek", valószinű , tisztában van , hogy nem valós szeretet kap , de ha már nem kap szeretetet , legalább "kiélvezi"a látszólagos "előnyöket".No persze valószinű, hogy azért tesszük ezt mert mi magunk is képtelenek vagyunk a másikat igazán szeretni.Valójában ilyenkor mind a két fél vesztes.
2014. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
ezeket a férfiakat valószínűleg pont azért cdalták meg, mert azt hiszik, a pénz miatt istenek, közben meg nyafogó ovis szinten vannak.
2014. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Nálunk a cégnél nyílt titok, hogy a nők nagy részének van a munkahelyen belül szeretője.

Természetesen falaznak egymásnak.

Amikor meg "kötelező" vállalati továbbképzés ill. "csapatépítő tréning" van, az nem is szól -szinte- másról, mint a piálásról, meg a szexről.

Azután 3 nap múlva ártatlan képpel hazamennek a párjukhoz, mintha mi sem történt volna...

2014. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Hol van ez a cég? Van felvétel? :D
2014. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
96%
És ennél a cégnél csak szingli pasik dolgoznak, ugye?
2014. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Egyre több feleség?

Ahhoz egyre több férfi is kell ám :)

Szerintem ugyanúgy csalnak a férfiak is, nők is. És nemcsak manapság, hanem régen is így volt ez.

Csak régebben nem illett erről beszélni, nagyobb volt a diszkréció.

2014. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
42%
talán felül kellene bírálni a monogámia, házasság fogalmát a mai világban... Modern és nyitott lett sokkal jobban a társadalom. Sokan éhezne a szeretetre, élvezetekre és nagyon kevés, hogy egy párnál mindkét fél ezt ugyanannyira igényli. Csak régen elnyomták sokan, ma meg nem teszik. De persze régen is voltak megcsalások, ahogy más írta...
2014. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!