Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egyre...

Mi az oka annak, hogy egyre több feleség csalja meg a férjét? A környezetembe és nem közvetett környezetemből hallo, hogy a feleség megcsalja a férfjét. Van ennek valami társadalmi oka?

Figyelt kérdés
Sok embert ismerek és sok helyről hallom hogy a kedves feleség szeretőt tart,míg a férja gályázik.Van 5 kamionos ismerősöm is,annak 4 ből félrekefél a felesége.Sokan azt gondolnák hogy a kamionos férfi megy félre,de rájöttem hogy ez nem így van.Többnyire a nő az aki félremegy,a férj járja az utakat,jó pénzért,küldi haza a feleségének,azok meg szeretőt tartanak.Már nem egy kamionost hallottam panaszkodni,hogy a kedves felesége amíg dolgozik,addig szeretőjéval fettreng.
2014. nov. 12. 08:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Soha nem csaltam meg és nem is csalnám meg a férjemet! Ennek számos oka van,az egyik az,hogy rendes,tisztességes,hűséges ember és nem érdemelné meg ezt az aljasságot! No meg persze 20 év után is szerelmes vagyok belé!:)
2014. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az az oka, hogy manapság egyre kevesebb az igazi Férfi..és egyre kevesebb az igazi Nő...és amikor két balfa.sz találkozik...ott bizony nem sok jó sül ki a kapcsolatból hosszútávon. Vagy az egyik..vagy a másik..vagy mindkettő félremegy..
2014. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
33%

1.Régen is ment ezerrel, de most már az emancipáció miatt kevésbé csinálják diszkréten( nem akkora szégyen ha kiderül), meg a technika miatt nagyobb a lebukás veszélye.Egy egyszerű kémprogrammal 5 perc alatt megtudhatsz bármit, régen meg tényleg csak az volt, hogy ha nem kaptad rajta akkor soha nem tudtad bizonyítani.

2.Egy nő sokkal több ajánlatot kap élete során, így a nagy számok törvénye alapján hamarabb esik kísértésbe( van is erről egy mondás, hogy ha szép a feleséged akkor bizony el kell majd nézned neki ezt meg azt).

Gondoljunk bele, hogy mennyi férfi lépne félre akkor, ha úgy nyomulnának a nők a férfiakra, mint most a férfiak a nőkre.

Sok férfi csak azért nem alakít, mert töketlen, visszahúzódóbb, nem népszerű a nők körében stb.

De ha mindez megváltozna...hát nem nagyon lenne szerintem hűséges férfi.

3.Idővel megváltozik a szexualitásra az igény, ahogy idősödik egy férfi úgy csökken az igénye, míg egy nőnek pont az, hogy egyre csak nő.

4.A nők jobban igénylik a törődést, amibe beletartozik a szex is.

5.Nem biztos, hogy félrelép, lehet a férje engedélyével teszi, mert nyitottban kapcsolatban vannak(vagy ott van még a cuckold, mostanában egyre népszerűbb)

6.Aztán ott van még az is, hogy nem kell nagy tudományos magyarázatot keresni:egyszerűen unja a férjét, nem tudja kielégíteni vagy már nem is fekszik le vele és egyszerűen szeretőt tart.

Mivel az én feleségemnek is voltak gyanús dolgai, így inkább én is felajánlottam, hogy ha úgy van akkor mehet, de diszkréten csinálja meg mondja el.

Most nyáron voltak a barátnőivel a Balatonon, megismerkedett egy pasival aztán...

Most ha nem "engedem" meg neki valszeg akkor is elment volna vele, csak max nem mondja el(egyébként a barátnői pont ezt tették, egész végig pasiztak aztán meg mikor jöttek haza akkor nem győzték törölni a képeket a telefonokból meg a számokat, smseket).

2014. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

10:55

"Hol van ez a cég?"


Nyugi, a többi cégnél is ez megy...

2014. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, mi ez a 'furcsa' megfogalmazás, hogy a 'a kedves feleség szeretőt tart,míg a férja gályázik.' Részben igazad van, mert én is férjnél vagyok és van szeretőm, de dolgozom( lényegesen többet, mint napi 8 óra) , lényegesen többet, mint a férjem(jogosnak éerzem, mert ő idősebb, már kevesebbet bír, mint én) és lényegesen többet is keresek, mint a férjem. Szóval , amit nem értek: mi a bús fene köze van a megcsalásnak a gályázáshoz vagy a pénzkeresethez ilyen értelemben, ahogyan Te összekapcsoltad a kettőt? De a kérdésed egyébként jogos, szerintem is több nő csalja meg a férjét, mint mondjuk 50 éve, de szerintem jelenleg, a 2020-as években még mindig több a csaló férj, mint a csaló feleség... Ennek okairól beszélgethetnénk...:)
2021. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Sajnos igazolni tudom az állítás helyességét. A környezetemben is megesett, hogy apa kiment egzisztenciát szerezni és mama addig verte a pénzt az új bikucira (apa pénzét, aminek az eredménye sejthető).
2021. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!