Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexuális identitásba (te...

A szexuális identitásba (te hátha,2 nő és egy férfi él együtt a 7 gyerekkel, de a gyerek és a szülők külön szobában vannak) Ebbe beleszólhat -e a gyámügy, esetleg a másik nő élettársának van e esélye elvenni az anyától a közös gyereküket?

Figyelt kérdés
Gyerekek ápoltak, gondozottak rendezett a körülményük a fejődésükhöz minden biztosított!
2014. dec. 5. 11:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/107 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a gyámügy ebbe beleszólhat, de nem a 2 nő + 1 pasi miatt, hanem a 10 ember 2 szobában dolog miatt.
2014. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/107 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért így tetted fel a kérdést? Mit értesz szexuális identitás alatt?
2014. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/107 anonim ***** válasza:
86%
Ha az apuka örjöngő alkoholista lenne, akkor az lenne a normális, ha anyuka elköltözne külön laksába a gyerekekkel, nem egy hárembe!
2014. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/107 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem az a gond, hogy ez más, mint ahogy mi élünk. Másrészt szó sem volt eddig őrjöngő alkoholista apáról.


Az viszont tény, hogy 60 négyzetméter 10 emberre kevés. A 60-ból kb. 20 nm a fürdő + konyha + előszoba általában, tehát ténylegesen 40 négyzetméteren élnétek. Ha úgyis jön plusz egy kereső a családba, nem lehet nagyobb lakást bérelni (akár úgy, hogy a saját tulajdonú 60 nm-s lakást kiadni)? Más megoldást nem látok, mert amúgy tömegnyomor lesz a vége. Nem tudom, a gyámügy ezzel mit kezd, én emberként szóltam hozzá, hogy én magamat, sem a gyerekeimet nem tenném ki ennek a helyzetnek.

2014. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/107 anonim ***** válasza:
98%

Mi ketten élünk a párommal 54 m2-en. Ha hazajön a nagylányom hétvégére, akkor már érezhető a zsúfoltság, főleg a fürdőszoba és a kicsi konyha miatt.

El sem tudom képzelni, hogy egészségesen hogy fér el 10 ember ekkora helyen.

2014. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/107 A kérdező kommentje:
Egyékén kedves rosszindulatú válaszoló 5-en élünk most 60nm2 és nem iszonyú kicsi.... Nem bált akarunk rendezni. Aki normális válaszokat adott annak nagyon köszönöm! Aki csak fitymálni tud az nézzen szembe a saját vágyival és ha tett valaha is valamit azért,hogy valóra váltsa amit szeretne (a félelmeit félre téve) Akkor szörnyülködjön!!
2014. dec. 5. 12:03
 27/107 anonim ***** válasza:
70%
Kérdés hogy a kedves apuka mindkét nőnek beteszi-e...
2014. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/107 anonim ***** válasza:
100%
Az iszonyat kicsit arra értettem, ha 10 ember akarna benne élni. Alapvetően egy 60nm-s lakás, ha jó beosztású, megfelel egy kisebb családnak. De te se gondolhatod komolyan, hogy ami jelenleg ötötöknek kényelmes, az kétszer annyi embernek is az lesz...
2014. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/107 anonim ***** válasza:
92%

Én szembenéztem a saját vágyaimmal és nagyon utálnék 9 másik emberrel ilyen kicsi helyen élni, ráadásul úgy, ahogy te fogalmaztad, a "szexuális identitás" is eltérő.

Akár akarnak a gyerekek, akár nem, mindenbe belelátnak, mert itt nincs élettér, csak nyomor.

2014. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/107 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj Kerdezo, de 60nm nagyon kicsi 5 embernek. Ha oszinte vagy, elismered, hogy nem kenyelmes, nem igazan fertek el.

Amugy nincs egy ujabb torveny, hogy minimum 20 nm-et szamolnak egy szemelyre?

2014. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!