Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexuális identitásba (te...

A szexuális identitásba (te hátha,2 nő és egy férfi él együtt a 7 gyerekkel, de a gyerek és a szülők külön szobában vannak) Ebbe beleszólhat -e a gyámügy, esetleg a másik nő élettársának van e esélye elvenni az anyától a közös gyereküket?

Figyelt kérdés
Gyerekek ápoltak, gondozottak rendezett a körülményük a fejődésükhöz minden biztosított!
2014. dec. 5. 11:00
 71/107 anonim ***** válasza:
87%
*de ne 5..
2014. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/107 anonim ***** válasza:
5%
Nem, csak túl magasan húzod meg a követelményeket.
2014. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/107 anonim ***** válasza:
93%
Azért 60nm egy korrekt beosztású lakásban elegendő lehet 5 embernek. Amíg kicsik a gyerekek, addig egy szobában, plusz szülőknek egy háló, plusz nappali. Nagyobbak a gyerekek, akkor z egyneműek egy szobában, a harmadik külön, a szülők a nappaliban. Felnőtt így már sok ember, ez ha nem is kényelmes, de elfogadható megoldás. Na de mindezt 10 emberrel?
2014. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/107 anonim ***** válasza:
92%
Ha ekkora kerted van már rég építhettél volna plusz egy szobát, hogy a 3 gyerek ne legyen egy szobába. Én kifejezetten meglepődtem, hogy senki nem hozta fel, hogy itt 2 anyu fog élni 1 apuval. Szóval nem mondhatod, hogy azért támad mindenki mert "más" vagy. Azért nem mindegy hány évesek a gyerekek, milyen a nemek aránya. Teszem azt Nektek van egy 17 éves fiatok, onnan jön egy 16 éves lányka, ugye vér szerint semmi közük egymáshoz. Ne mondja már nekem senki azt, hogy normális hogy egy szobába lesznek. De akár az általános iskolás kisgyereket is idegesíthetik a kisebbek, zavarhatják a tanulásban. Amúgy a 7 gyerek azt fogja hallgatni, hogy ti a másik szobába nyomjátok hárman? Hát akkor én kimondom, ez beteg dolog. És amúgy semmi gondom nincs az életembe, egy gyerekem van 100 nm-en nem is tervezek többet, mert Őt fel tudom nevelni és el tudom indítani az életbe.
2014. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/107 anonim ***** válasza:
89%
72, szerintem 1 külön kis kuckó a gyereknek, amin nem 6 emberrel osztozik nem magas követelmény, hanem alapvető dolog.
2014. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 anonim ***** válasza:
92%

Beteg ez a mai magyar társadalom.

1. Kérdező, ha nektek erre van igényetek és gusztusotok, nyomassátok nyugodtan a trojkát.

2. Nagy divat leburzsujkőgazdagozni azt, aki szeretne normális életet biztosítani magának, és a gyerekeinek. 60m2-en elfér 2 felnőtt és 1 gyerek, maximum 2 felnőtt és 2 azonos nemű, kamasznál kisebb gyerek. Bele lehet zsúfolni további személyeket, de ne mondja már senki, hogy az egészséges.

3. A gyerek nem annyiból áll, hogy durr bele, keféljünk, mint a nyulak, durr bele, 9 hónap múlva majd kipottyan oszt lesz valami.

Te szültél 3 gyereket, akiknek biztosítanod kellene:

- a megfelelő körülményeket (étkezés, lakhatás)

- törődést

- el kell indítanod őket az életben, és ez nem annyiból áll, hogy no, uccu neki, 18 éves vagy, fogd az inged, gatyád, és sok szerencsét

4. Ez a nyúlketrecszerű szardíniásdoboz kommuna meg tényleg annyira abszurd, hogy normális, egészséges értékrendű ember nem nagyon tud meg sem szólalni a döbbenettől. Remélem, kamu a kérdés.

2014. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/107 anonim ***** válasza:
90%
Úristen. Ez valami borzalom.
2014. dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/107 anonim ***** válasza:
9%
Te is beteg vagy, Feri. Beleszólsz mások életébe feleslegesen.
2014. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 anonim ***** válasza:
88%
Te vagy a beteg. Gondolom nagyon értelmes ember lehetsz a válaszaid alapján...
2014. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/107 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem 34%-os csak qrvara unatkozik, es probalja magara iranyitani a figyelmet.

"Attention whore."

2014. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!