Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexuális identitásba (te...

A szexuális identitásba (te hátha,2 nő és egy férfi él együtt a 7 gyerekkel, de a gyerek és a szülők külön szobában vannak) Ebbe beleszólhat -e a gyámügy, esetleg a másik nő élettársának van e esélye elvenni az anyától a közös gyereküket?

Figyelt kérdés
Gyerekek ápoltak, gondozottak rendezett a körülményük a fejődésükhöz minden biztosított!
2014. dec. 5. 11:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szerinted nem kicsi, de a gyerekek is így gondolják? Nem tudom hány évesek, de nem hiszem, hogy nem hiányzik néha nekik egy kis saját élettér. De ha ide még 5 ember beköltözik, akkor az dupla annyi ember erre a 60 nm-re. Senki nem bált akar rendezni, de ez így tömegnyomor lesz. És ebbe nincs semmi rosszindulat. 1 évig laktak a volt párom családjánál, 200 nm-en 10 emberrel, két fürdővel, hatalmas konyhával, mindenkinek külön szoba. Azt hittem megőrülök egy idő után, pedig nem egy palotából jöttem, hanem egy 60 nm lakásból, amiben 3-an latunk.
2014. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 anonim ***** válasza:
93%

"5-en élünk most 60nm2 és nem iszonyú kicsi"

Jól van, akkor költözzön oda a többi gyerek, de aztán ne csodálkozz, hogy mindegyik gyerekből egy idegroncs lesz, mert ilyen abnormális körülmények között nőttek fel.


Meg amúgy azt, hogy gondoltad, hogy egy 20 nm2-es szobában fog "élni" 7 gyerek? Kb 25 nm2-es szobám volt amikor a szüleimnél laktam, és mindig nagyobbat akartam.. a földön fognak aludni egymás hegyén-hátán vagy mi? Vagy a szobában emeletes ágyakon kívül nem lenne semmi? Se egy könyvespolc, íróasztal, számítógép, TV, semmi?

2014. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/107 anonim ***** válasza:
95%

Lássuk csak egy ágy átlagban 2 négyzetméter (gyereké kisebb, szülőké nagyobb) tehát csak az ágyak elvesznek 2x10 négyzetmétert, marad 40 négyzetméter.

10 személynek egy étkezőasztal is megvan kb. 5 négyzetméter, marad 35.

10 személynek minimum kell 5 darab szekrény, ha azok átlagban 1 négyzetmétert foglalnak (ugye ahhoz is kell hely, hogy kinyissák őket), marad 30.

10 gyerekből ha csak a fele iskolás, akkor is kell 5 darab íróasztal, ami mellett kell hely legyen kihúzni a széket is, tehát megint elment 5x1 négyzetméter, maradt 25.

Valószínűleg folyosó is van, ami teletömködve kabátokkal, cipőkkel erre is mondjuk számoljunk 5 négyzetmétert, marad 20.

Egyéb bútorokra, mint konyhabútor, kuka, szennyeskosár, tv, könyvespolc, leválasztófal, éjjeliszekrény, kanapé, állólámpa, szobanövény stb. megint minimum kell 10 négyzetméter, mert tegyük fel mindenkinek van egy négyzetméternyi holmija még.

Marad 10 négyzetméter, mindenki szépen álldogálhat egyhelyben egész nap, vagy feküdhet az ágyán.

Ez nem otthon, hanem tömegszállás lenne nemi identitástól függetlenül. Hiába próbálod arra kihegyezni, hogy csak a nemi identitás miatt nem fogják megengedni, ez nem igaz. Ha egy anyuka élne így 9 gyerekkel az is durva lenne.

Amúgy ha komolyan gondolod mégis,hogy csak azért nem engedik, mert ti 3-an szexeltek, akkor menj el az egyenlő bánásmód hatósághoz. Először majd körberöhögnek aztán ott biztos van ember, aki elmagyarázza a színvonaladon.

2014. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/107 anonim ***** válasza:
100%

Mi 62 nm-em élünk a vőlegényemmel ketten és egy kutyával. Jövőre szeretnénk gyermeket, lesz saját szobája és elférünk majd, de nekünk például az igazi egy kisebb családiház lenne ahol már udvar is van és a kutya sem a lakásban töltené az ideje 70%-át.

Igen, 60nm kicsi 10 emberre. Én voltam olyan családnál ahol 50 nm-en éltek 5-en, és mit ne mondjak borzasztó káosz volt és egymás-hegyén hátán minden és mindenki. Nálatok sosem lenne rend, tisztaság de még csak rendes élettér sem. A gyerekek majd ülnek az ágyukon vagy egy széken egész nap? vagy mi az elképzelés? Ha nagyobb lenne a lakás akkor sem élnék 10 emberrel együtt.

2014. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ez 5 embernek is iszonyú kicsi. A tesóm meg a barátnője lakik ekkora lakásban nekik pont megfelel, de hogy 5 meg 10 embernek? El se tudom képzelni...
2014. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 anonim ***** válasza:
92%

Mivel itt szexuális identitásról írsz, feltételezem, osztoznál a férjeden a nővel.

Megkérdezhetem, milyen nézetrendszer teszi azt, hogy nemcsak eltűrsz a férjednek egy másik kapcsolatot, de még abba is belemész, hogy a nő nálatok lakjon a négy gyerekével? Valami extrahaladó új, szabad családfelfogásotok van? Esetleg muszlimok vagytok? Mert ott engedélyezett a férjnek a több asszony, és a vallási esküvő érvényes a szemükben itthon, ha jól tudom, így az nem számít, hogy éllami esküvő nem volt.

Ha utóbbiak vagytok, jobb, ha tudjátok, hogy az iszlám nem támogatja ezt a felállást, amit ti megvalósítanátok. A férj köteles mindkét feleségének azonos körülményeket biztosítani. A feleségek az olyan helyeken is, mint Szaúd-Arábia, külön háztartásban élnek, a férj osztja meg az idejét, hol itt, hol ott alszik. A beduinoknak is külön sátor van az asszonyoknak.

Ha a férjed ezt nem tudja biztosítani, nem vehet maga mellé második feleséget. Akkor sem, ha te nem engedélyezed neki.

7 gyereket így összezsuppolni a férjed vágyai kielégítése végett nem helyes. Ha te negeded, hogy más nővel szexeljen, akkor azt is engedd, hogy ott aludjon azokon az éjszakákon inkább. A gyerekeid életét ne nyomorítsd azért, hogy a férjed minél kényelmesebben elérje a másik nőt...

2014. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 anonim ***** válasza:
98%

A hatályos jogszabály szerint a gyermekeknek 6 m2 SZEMÉLYES teret kell biztosítani. Ez azt jelenti, hogy a gyerekszobának 6x(gyerekek száma) négyzetméternyinek kell lennie MINIMUM.


Tehát igen, a gyámügy bele fog szólni, nem kicsit.

2014. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/107 anonim ***** válasza:
83%
Ja és igen, manapság már az állattenyésztőknek is előírják, mekkora a minimum élettér, amit az állatoknak biztosítani kell. Majd pont az embergyerekkel engednek ilyet csinálni. Gondolom, te is fel vagy háborodva, ha azt mutatják a TV-ben, hogy hogy összezsúfolják a csirkéket a nagyüzemi tenyésztőkben. Na, ti pont ezt tennétek pedig a szerencsétlen gyerekekkel. És igen, ilyen esetben a másik nő gyerekeit elveheti az apjuk, ha nagyobb helyet tud nekik biztosítani, és a gyermekelhelyezésnél bizony azt is figyelembeveszi majd a bíró (max. nem mondja ki, ha tart a jogvédőktől) hogy ti egy extrém családmodell szerint terveztek élni. De a hivatalos indok mindenképpen meglenne ezzel a kis hellyel. Ha muszlimok vagytok, már írtam, mi az irányadó, ha egy olyan társaság, akik szimplán hármasban szeretnek együttlenni, akkor járjatok össze, de ne költözzetek össze, ha nincs módotok egy rendes házat szerezni ennyi emberre. Ha meg egy ultratoleráns társ vagy egy nyitott kapcsolatban, mondd meg a párodnak, hogy járjon át a szeretőjéhez időnként, de oda ne hozza nektek a gyerekeivel együtt...
2014. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 anonim ***** válasza:
92%

keressetek egy fuggetlen not gyerek nelkul aki betarsulna a trioban Mindenki jobban jar.

7 gyerek iszonyu sok munka es etel ital szennyes stb.en nem vallalnam be azert a par perc szexert.

2014. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/107 anonim ***** válasza:
8%

Támogatom a kérdezőt. Az identitásba nem szólhatnak bele.


Többiek, ne keressetek már a kákán is csomót.

2014. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!