Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexuális identitásba (te...

A szexuális identitásba (te hátha,2 nő és egy férfi él együtt a 7 gyerekkel, de a gyerek és a szülők külön szobában vannak) Ebbe beleszólhat -e a gyámügy, esetleg a másik nő élettársának van e esélye elvenni az anyától a közös gyereküket?

Figyelt kérdés
Gyerekek ápoltak, gondozottak rendezett a körülményük a fejődésükhöz minden biztosított!
2014. dec. 5. 11:00
 81/107 anonim ***** válasza:
100%

Ha ravasszal bővítetek, akkor miért nem vártok addig az összebútorozással?

Ekkora területen bőségesen lehet építkezni, megoldható lenne a probléma.

Addig is ne csodálkozz, hogy az alapötlet nem nyer el köztetszést.

Ha így összeköltöztök, a gyerekeknek nem lesz minden biztosítva a fejlődéshez, bármit hiszel is. Egyszerűen nem lesz helyük...

2014. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 anonim ***** válasza:
83%

kérdezö válaszolj már erre légyszives, engem is nagyon érdekel...hogy hogyan is gondolod


"De magyarázd már el, hogy mit értesz azalatt, hogy szexuális identitás? A 7 gyerek 1 szobában, ti meg a másik szobában nyomatjátok a gruppent????"

2014. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:
100%

Az ebben a szörnyű, hogy egy gyerekre (30nm-es gyerekszobával számolva, bár ezt alaposan felüllőhettem) 4 nm jut. Egy börtönzárka átlagosan 8nm.

Szegény kölkök. Akik majd felnőttek lesznek, de milyenek?

2014. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 anonim ***** válasza:
90%

Elolvastam a válaszokat. Kedves kérdező! A többség meg sem említi a szexuális identítasodat. De, azért az dúrva, hogy azért cseszed el a gyerekeid életét, hogy a férjed 2 nővel ke@élhessen.

Nem vagyok prűd, csak van önérzetem, és a gyerekeim boldogsága fontosabb, mint az, hogy kitünjek a tömegból, vagy alárendeljem magam a férjem vágyainak, vagy nem tudom miért mész bele ebbe az egészségtelen felállásba.

Szóval letojom a perverziótokat, de a kérdésre a válasz az, hogy a gyámügy is letojja, csak a gyerekek egymás hegysn hátán nyomorgása fogja őket érdekelni.

2014. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 anonim ***** válasza:
89%

Ha tudnam ki vagy, eskuszom feljelentenelek.

Hogy gondolod te ezt? Nem allataid vannak, hanem gyerekeid, te bolond!

Csak azert mert egy perverz liba vagy, ne a gyerekeket buntesd!

2014. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 anonim ***** válasza:
76%

84-az csak a hab a tortán, hogy anyuka háremhölgy. Eleve élni sem tudnak így.

Őszintén remélem, hogy a gyámügy nem enged hasonló borzlmat.

2014. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:
78%
Nem igaz hogy nem tudtok néha összejárni, hármasban b*szni, ha annyira akarjátok.. Ha felnőnek a gyerekeid egy nagy ribi leszel a szemükben, remélem tudod!
2014. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 A kérdező kommentje:
"81/87 Azért gondoltuk most,mert a másik "családban" tarthatatlan a helyzet.. Akinek ez borzalom ne olvassa ...Nem a személyes véleményre vagyok kíváncsi,hanem a jogi vonzatára.. DE szerintem a kommentelők 80%-a nem töltötte be a 40.-et de még a 30.életévét sem.És fogalma sincs a kapcsolatokban megbújó érzelmekről... A MI érzelmeinkről..
2014. dec. 5. 15:39
 89/107 anonim ***** válasza:
19%
Közben megjöttek a papok.
2014. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 anonim ***** válasza:
91%
30 vagyok, és van fogalmam a kapcsolatokban megbúvó érzelmekről. Jó, a tietekről fogalmam sincs, de te sem írsz konkrét dolgokat ezzel kapcsolatban. Nekem eddig úgy jött le, hogy a férjeddel van egy közös, állandó szeretőtök, aki már érzelmileg is nagyon közel állhat hozzátok. Az ő férje alkoholista, és emiatt a 4 gyerekével el kell mennie valahova. Ezzel nincs gond, még az is "szép", hogy segíteni akartok, bár nagyon morbid módod. VISZONT! A 60 négyzetméter valóban iszonyatosan nagyon kicsi ennyi embernek. Mindenki írta, ezt el kell fogadnod. Másrészt, a gyerekeitek mit tudnak erről az egészről Hány évesek? Ismerik egyáltalán a nőt és a gyerekeit, vagy totál idegeneket akarsz rájuk kényszeríteni? Mit szólnak ők ahhoz, hogy egyik napról a másikra elveszed az életterüket? És mit mondtok nekik, ki ez a nő, aki hirtelen harmadikként veletek fog egy ágyban aludni? Szerintem mindezek együtt (többen kis helyen idegenekkel együtt élni, egy harmadik nő, akivel anya, apa is kefél), irtóra megzavarhatják őket.
2014. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!