Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexuális identitásba (te...

A szexuális identitásba (te hátha,2 nő és egy férfi él együtt a 7 gyerekkel, de a gyerek és a szülők külön szobában vannak) Ebbe beleszólhat -e a gyámügy, esetleg a másik nő élettársának van e esélye elvenni az anyától a közös gyereküket?

Figyelt kérdés
Gyerekek ápoltak, gondozottak rendezett a körülményük a fejődésükhöz minden biztosított!
2014. dec. 5. 11:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy olvasom itt a legtöbben nem azon akadtak ki, hogy ti "mások" vagytok. Ti dolgotok, nekem is megvan a véleményem (főleg rólad, hogy ennyire kevésre becsülöd magad), de ez magánügy, amíg nem a gyerekek előtt zajlik az édeshármas (remélem nem). Itt a gond azzal van, hogy 20 nm-re akartok bezsúfolni 7 gyereket, 60 nm-re 10 embert. Ez szörnyű és igen a gyámügy ezt nem fogja hagyni (és nagyon helyesen teszi).
2014. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/107 anonim ***** válasza:
98%
40-es, szerinted 60 nm 10 emberre kákán a csomó??? A hozzászólók 80%-a pont, hogy szinte meg sem említi azt a dolgot, hogy a kérdező és a férje egy 3. nőt szerzett maga mellé. Mindenki a gyerekeket nézi, és azt, hogy mi lenne az optimális körülmény nekik. És pont nem ez lenne az ideális amit a kérdező felvázol. Igen, a gyámügy sem fogja mosolyogva nyugtázni ezt a tényt, hanem ki fogja emelni a gyerekeket egy számukra egérlyukból, mert ez minden csak nem normális családi otthon lenne élettérrel. Például annyi hely lenne így, hogy teregetni a tiszta ruhát sem lenne helye a kérdezőnek, gondolom azt majd a szomszédhoz viszi át nem? Vagy kiteszi a lépcsőházba? Egyáltalán a szennyesruhákat 1 helyre tudnák gyűjteni 10 emberre? Baromi higiénikus lenne az is. Gondolkodj már el.
2014. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 anonim ***** válasza:
6%
Igen, ez a kákán csomó, hiszen nem ez volt a kérdés. Megmondta a kérdező, hogy a fejlődésükhöz minden biztosított. Most mi értelme van elkezdeni vájkálni? Ha valami gond van az élettérrel, majd megoldják.
2014. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/107 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Na már most a mi gyerekeinket is elveszi a gyámügy mivel csak 16 nm2 a mostani szobájuk?? És 3 vannak benne. Hányan élnek kicsi lakásban?! Csak mert erre futotta?!Én kérek elnézést hogy fel mertem tenni ilyen botrány kavaró kérdést! Nem vagyok sem hülye,sem alacsony értelmi szintű.Csak nem vagyok tisztában az törvény által előírt dolgokban. Ezért tettem fel a kérdést ...azt hittem itt lehet.... Túl sok az előítélet az emberekben.Ez csak egy átmeneti megoldás lett volna amíg tavasszal meg nem kezdjük a lakásbővítést (télen elég bajos építkezni). Még egyszer köszi a válaszokat mindet levontam belőle... :( :(
2014. dec. 5. 13:14
 45/107 anonim ***** válasza:
11%
Ne búsulj, kérdező. Ilyenek az emberek, ha gondjuk van, mások életében vájkálnak.
2014. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 anonim ***** válasza:
98%
60 nm 10 emberre annyit jelent, hogy 6 nm jut 1 főre. De ez úgy, hogy nincsenek még benne a bútorok. Tehát bútorokkal együtt, ruhákkal, tankönyvekkel, játékokkal, gondolod, hogy lenne elég helyetek?? 2 nm jut 1 emberre kb. ha be van rendezve a lakás. Vicc...
2014. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 anonim ***** válasza:
13%

Mellesleg, ha a 6xgyerekszám szabályt komolyan kellene venni, akkor a családok felétől el kellene venni a gyerekeket.


Az lenne a jó világ!?


Szülj magyar!

2014. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 anonim ***** válasza:
95%
Ha kicsi lakásban élek, mert nincs pénzem nagyobbra akkor eleve nem csinálok ennyi gyereket sem.
2014. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 anonim ***** válasza:
5%
48-as, ne sötétkedj már.
2014. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/107 anonim ***** válasza:
90%
Te nem vontál le semmit, mert meg sem értetted, amit írtak neked. Ki akarod élezni ezt a dolgot arra, hogy itt és mindenhol benneteket bántanak, mert úgy akartok élni, ahogy. Pedig nem erről van szó, de sajnos képtelen vagy felfogni. Fetrengj csak az önsajnálatban, a nagy meg nem értett, a sok prűd által lenézett és elnyomott szabad szellemű mártír szerepében, ha neked ettől jobb. A gyámügy (remélhetőleg) pedig majd megteszi amit kell a gyerekek érdekében.
2014. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!