Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elítélendő házas...

Nagyon elítélendő házas kisgyermekes férfival összejönni? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
29/N
2014. dec. 9. 06:38
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sajnos úgy történt,hogy épp fasírtban voltunk az italozásai miatt.A nő pedig azt látta, hogy nem jól élünk, és lecsapott, mert már régóta fente a férjemre a fogát...

De így se volt éppen fair...


Végül is nagyon ráfázott,mert magas lovon ült, de velem nem számolt.

Mert a férjem még szeretett,és bennem is feltámadt valami, hogy a férjemet akarja egy idegen nő,és én nem hagytam....maguktól alakultak így a dolgok.

De ez volt a lehető legjobb dolog, mert ha a nő nincs,már ,lehet nem is lennénk együtt...

2016. aug. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
67%

Az se aki megcsalja a házastársát, ő nyilván inkább hibás, és az sem aki foglalt, házas emberrel kezd. Legyen az nő, vagy férfi.

Egyedülállóként volt olyan, hogy házas férfi akart ismerkedni velem, titokban szexkapcsolat, miegymás. Nemet mondtam. A belem kifordul az ilyenektől. Nem lenne gyomrom hozzá, se házas, sem kapcsolatban lévő emberrel. Igénytelenségnek tartom. Nekem épp használatban lévő pasi nem kell. Ennyi tartásom azért van.


Aki ebbe belemegy, annak semmi önbecsülése nincs.

2016. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Jo lenne tudni mi lett a kapcsolat vege es hol jar ma a nos csaados kurafi
2016. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!