Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elítélendő házas...

Nagyon elítélendő házas kisgyermekes férfival összejönni? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
29/N
2014. dec. 9. 06:38
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
3%
Most itt vagyok 40evesen egy szet csezsett hazassaggal, kuzdelem a fiamert. Teljessen kilatastalannak latom a jovomet.
2014. dec. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
80%
Én azt nem értem, hogy aki összeáll házas emberrel, főleg ahol kisgyerek van, az mégis mit vár egy ilyen embertől? Nézze a másik oldalt: képes pici mellett csajozni, a társát, akivel összekötötte az életét, akivel gyereket vállaltak, átveri, méghozzá a legcsúnyább módon. Azt az embert, akit elvileg szívből szeretett és megértették egymást, és nincs benne annyi gerinc, hogy leüljön vele megbeszélni, hogy mi nem jó, min kellene változtatni, hogy újra szép legyen a családi életük, vagy csak egyszerűen közölni vele, hogy nem megy, váljanak el. Nem, ő ehelyett inkább átveri, megalázza, a fene tudja milyen önös érdekből. Én ránézni nem tudnék egy ilyen emberi hulladékra, nemhogy még arról ábrándozni, hogy milyen közös jövőnk lehet. Ha te leszel fáradt és lestrapált, akkor ahelyett, hogy segítene, majd melletted is az utódodat keresi, akivel még minden varászlatos és nincsenek napi gondok?
2014. dec. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
57%
Nekem van egy úgymond barátnőm aki, először összejárt egy férfival, akinek a felesége gyereket vár és házas...kicsit elgondolkodott de folytatta. Ha az idiótákra hallgatott volna, akkor még mindig együtt lennének. Meggyőztem, otthagyta. A pasi azóta is mászkál utána, nem zaklatja, csak kerülgeti. Majd ezek utãn összejött egy elvileg válófélben lévő negyvenes pasassal, amikor ő 26 éves. A pasas biztosan nincs váló félben, soha nem viszi haza, és vannak egyéb jelek de a csaj lesz...ja. Nem érdekli. Nem értem az ilyen nőket komolyan....én már meg sem próbálom meggyőzni. Én nekem ez nem menne, és nem vsak azért mert otthon várja a felesége, hanem azért is, mert én nem egy luk akarok lenni hanem társ.
2014. dec. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
49%
A volt ferjemet kiraktam, megkapta a leanyzo. Azt is, hogy neha kuzdhetett a nagyobb gyerekem hisztijevel, hogy hozzajuk kellett igazitani hetveget, hogy a volt ferjem mar nem akar gyereket, hiszen van neki eleg, a gyerek sem olcsoak am, es azert nehez lehetett megelni azt amikor kiderult mert a volt ferjem tepert volna vissza hozzank. Elotte persze be lett etetve, hogy de rossz velem egyutt elni, o a nagy szerelem, csak nem valhat mert mi lenne velem nelkule... ehhez kepest meg dobta volna a csajt. En ezt szeretokent biztos nehezen emesztettem volna meg.
2014. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
23%

Nem. A szeretőnek semmi köze nincs a szeretője párkapcsolatához. Miatta biztosan nem lesz rosszabb a kapcsolat. Sőt esetleg valamivel jobb is lesz, hiszen a szeretői viszony által is növekszik az élettapasztalat.


Az egy másik kérdés, hogy mennyire célszerű összejönni. Mit vársz egy ilyen viszonytól? Amíg rövid távúnak tekinted, addig nincsen gond. De pár hónap után nem hiszem, hogy jó ötlet folytatni.

2014. dec. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
43%
11: Te bosszúból akarod a fiadat, akkor őszintén remélem, hogy nem kapod meg. A fiad érdekében.
2014. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
51%

Még jobban elítélendő a férj, hogy belement, de minek neked nős pasi? Mit vársz tőle?

Ráadásuk, ha a jelenlegi nejét csalja, akkor téged is fog, ha netán összejönnétek, amire elég kicsi az esély.

2014. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
52%

Ha velem tenned meg, ugy elkalapalnalak, hogy tobbet nem allnal a labaidra, aztan mehetnel k..alkodni isten hirevel.

Csinald csak de szamolj arra hogy visszakapod te is;)

2014. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
57%
Részemről elítélendő, mert ezáltal egy olyan erkölcsi mérce alá kerülnénk mindketten, ami alá én soha nem szeretnék lesüllyedni, mert van tartásom. És amellett, csak gondolj bele (ezt már egy korábbi válaszoló is fejtegette) egy olyan emberrel állnál össze, aki csak ilyen lazán csalogatja azt a nőt, akinek örök szerelmet esküdött, azt a nőt, aki elég sokat szenvedett azért, hogy neki gyereket adjon/szüljön, és aztán nevelje őt? Undorító az az ember, aki ilyet képes megtenni azzal, aki egykoron állítólag a legjobban szeretett. Egy emberi hulladék, és az is marad, tehát ugyanúgy, ha téged megun, veled is ezt fogja csinálni. Csak ha szerencséd van, akkor te még adsz majd neki akkor gyermeket.
2014. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
66%

Én jöttem össze úgy kisgyerekes férfival (aki mellesleg a tesóm a legjobb barátja), hogy a gyerekei akkor volta 3 és 1,5 évesek. Ő ugyan akkor már elköltözött a gyerekektől és az élettársától - nem voltak házasok - de csak pár napja. Mi néhány hónapot voltunk együtt, ő visszament a családjához én pedig kimentem egy tanévre külföldre ERASMUSsal. Azóta végleg különváltak, jó viszonyban vannak a volt párjával. A srácnak van egy tündéri barátnője, a gyerekek anyukájának is van kapcsolata.


Amíg együtt voltunk, sokszor nekem is eszembe jutott, hogy tönkreteszek egy családot. Ugyan senki sem éreztette ezt velem, sem a barátok, sem a családjaink.

2014. dec. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!