Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elítélendő házas...

Nagyon elítélendő házas kisgyermekes férfival összejönni? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
29/N
2014. dec. 9. 06:38
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Így már értem, köszi szépen! :)

Csak tényleg kiváncsi lettem volna valamelyik lepontozó érveire. Szívesen vitázok, bár illúzióim nincsenek, hogy bármit elérek vele. :)

2014. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
60%

20-as vagyok, én is le lettem pontozva, mondjuk nem is vártam mást. Mikor összejöttem a kisgyerekes férfival, ő akkor már nem élt otthon. Tény, hogy a szakítás óta csak pár nap telt el.


Így is gáznak éreztem az egészet és volt bennem egy kettősség, hogy egyrészt marha boldog vagyok, másrészt, hogy nkei nem mellettem lenne a helye. Úgy biztos nem mentem volna bele, ha még együtt vannak, akármilyen rossz is köztük a viszony.

2014. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
59%
31: nem értek egyet a véleményeddel de ez is csak egy vélemény, amivel nem volna semmi bajom, ha nem kezdtél el volna repedtsarkúzni. Magam részéről inkább élnék egy kval, mint olyannal aki ismeretlenül kváz le embereket.
2014. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
27%

ezek mindig azt nyomjak le akinek igaza van, szokd meg:))

Lassan az a normalis ha nos pasikra maszol, undorito.

2014. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
22%
32 te meg nyomd el magad, hogy lepontoztak, ez a kisebbik hibad.....
2014. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Megis mi az en hibam? Vagy meg inkabb mi volt?


32-es

2014. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
51%
Kinek nem inge, ne vegye magára! Amúgy elismerem, hogy nem kellett volna repedtsarkúznom, csak elkapott az ideg. Viszont érveket még mindig nem írtál. Szóval szerinted hogy is van ez? Miért szabad beletenyerelni egy házasságba?
2014. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
74%
Ha feleseg, ha ferj aki hazassagbol kikacsint, uj kapcsolatot keres az szamomra egy gerinctelen aljas fereg. Es szivesen vitazok is ezen megtudom vedeni az allaspontom. Szinten ugyanez vonatkozik arra is aki tudja, hogy hazassagban el akivel kavar.
2014. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértünk, nincs miről vitáznunk. Engem az bosszantott fel, hogy mindenki a férjet ostorozta (aki meg is érdemli, anélkül is, hogy kisgyereke lenne), de valahogy úgy vettem ki, inkább azért óvják a kérdezőt a dologtól, mert majd hozzás is hűtlen lesz, vagy csak szeretőnek kell, de senki nem tette szóvá neki, hogy gerinctelen dolog nős, pláne kisgyerekes férfival kavarni. Akkor sem, ha az a férjen is múlik. Ilyen logika mentén a szeretők egytől egyig gáncs nélküli emberek, hiszen ők csak éltek a lehetőséggel. Ugyanakkor benne van a pakliban, hogy a kérdező kiszemeltje csak őmiatta ingott meg a házastársi hűségében, nem pedig alapból másfelé kacsintgat. Ha ő nem adja be a derekát, talán megmenthető a házasság. Tudom, hogy idealista vagyok, de ez van.
2014. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
41%
Elítélendő. Te is kiborulnál,ha a férjedre rámaszma valaki. Szégyelld magad!
2016. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!