Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elítélendő házas...

Nagyon elítélendő házas kisgyermekes férfival összejönni? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
29/N
2014. dec. 9. 06:38
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, én férfiként olyan nőnél nem kezdeményeznék, akiről tudom, hogy jól működő párkapcsolata van, mert hogy nem szeretek szétverni semmit, ami működik, még önös érdekből sem. Ha viszont a nő kezdeményez (amiből ugye egyértelműen kiderül, hogy mégse jól működik az ő párkapcsolata) akkor ez nem lenne a mérlegelési szempontok között... bár magamat ismerve akkor is első körben a párkapcsolati problémáit próbálnám megoldani... ami volt már, hogy sikerült:)))
2014. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
72%

Most a dolog erkölcsi részét hagyjuk, ezt már leírták előttem.

De praktikus oldalról nézve sem túlságosan jó ötlet az ilyesmi. Az én párom már elvált, amikor megismerkedtünk, mégis rengeteg gondot okozott az exneje. (Nem a kisgyerek, vele semmi gond sem volt.) Elég nehéz volt azt végigélni, hogy a volt feleség a gyereken keresztül manipulálta a páromat, vagy ellenem/ellenünk hergelte a gyereket, az életetünk minden részébe igyekezett beleszólni, stb. Nagyon nagy csaták árán állította csak le magát, és évekbe telt, míg befejezte a szemétkedést. És gondolj bele, ők akkor már elváltak, most képzelf el, mennyire sértett, manipulatív és gonosz tud lenni egy megcsalt feleség, ha még az exnej is ilyesmiket művelt. Szóval szerintem csak akkor vállald be, ha tényleg úgy érzed, hogy ő az igazi és érdemes érte küzdeni, de készítsd fel az idegeidet egy hosszú ideig tartó, vérre menő harcra.

2014. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 Bence_ ***** válasza:
75%

Jól működő párkapcsolatban nem tud harmadik fél felbukkani. Egyszerűen nincs helye.

Szerintem a felelősség a félrelépőn van. Mert neki kéne beszélnie a partnerével, hogy baj van. Ha annyira nem megy a dolog akkor meg lépjen. Megcsalás csak a vacak kapcsolatnak.

Kérdező mi lesz ha többet szeretnél vele lenni, ha elkezd hiányozni? Ha mellette szeretnél ébredni reggel?

2014. dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
58%

Nézhetjük olyan szemszögből a dolgot, hogy ha az apa félre akar menni a felesége mellett, akkor meg is fogja tenni. De szerintem ne nézzük, mert a félredugáshoz két ember kell, és ha egy ideális világban élnénk, minden nőben lenne annyi becsület, hogy csórikámat elhajtja a bélbe. Írom ezt férfiként. Szóval szerintem igenis elítélendő dolog. Hadd világítsam meg egy példával a dolgot, hogy szerintem hogy van ez. Ha látsz egy nyugdíjast, aki a tömött kosarának a tetejére dobja hanyagul a bukszáját, lehet sejteni, hogy azt majd egy óvatlan pillanatban valaki elemeli. De ugye eszedbe sem jut, hogy te lopd el a tárcát, "akkor már nekem legyen jó" alapon?

Amúgy mikor azt fontolgatod, hogy hagyod magad megdönteni egy családos ember által, eszedbe jut, hogy a feleség otthon mit él át? Gyereket szül egy férfinak, megváltozik a teste, ami miatt gyakran vannak lelki problémáik a nőknek. És akkor jössze te, és rúgsz belé még egyet, hogy szerencsétlen tényleg azt érezze, hogy nőként már le van írva, csak mert volt olyan naív, hogy bevállalja a gyerekszülést egy önző, felelőtlen p*csnek. Amúgy meg tökmindegy, mit írunk, úgyis belemész a dologba, csak vártál egy kis megerősítést, hátha vannak az oldalon repedtsarkúak.

2014. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
74%
Rohadt dolog, s ezt majd akkor érted meg, ha anya leszel, s otthon kialvatlanul, lestrapáltan azt sem tudod hol áll a fejed ( azért a kezdeti időkben ez legtöbbeknél előfordul) , s a férjedre rámászik egy fiatal p.csa... mert nem tudja mi van a háttérben, mert fogalma sincs milyen a ti közös életetek, min mentetek keresztül.... más kérdés, hogy részemről egy ilyen pasi egy szánalom, nem is férfi... környékeztek meg engem is nős-kisgyerekes paik annak idején, hát...nem vonzottak, sőt! Most 2 gyermekes anya vagyok, nem tudom elképzelni, hogy a párom félre menne, ha mégis, egy percig nem sajnálnám!
2014. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
65%

24-es vagyok. Sejtettem, hogy le fognak pontozni, de valaki írja már meg, miben nincs igazam!

Mindenki a férjet szapulja (nagyon helyesen), de azért arról nem kéne megfeledkezni, hogy ha Ti szembesülnétek azzal, hogy a párotok félrekettyint, valószínűleg nem csak rá haragudnátok. Vagy én vagyok naív? :)

2014. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
62%

Egy normális, erkölcsileg érett gondolkodású ember előbb válik és csak utána keres új kapcsolatot.

Gondolkozz rajta milyen sumák "férfi", ha két nőt szédít egyszerre. Komolyan ilyen kell neked?

A gyereket meg ne keverjük bele, szegénynek elég, ha az apja erkölcsileg egy ekkora nulla.

2014. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 Kései Sirató ***** válasza:
53%

Ha te független vagy, akkor nem érdemes házas pasival összejönnöd, nem vagytok egyenlő felek. Szóval elég sokat veszíthetsz.

Ha te sem vagy független, akkor mindketten sokat fogtok szenvedni, de legalább a helyzet kölcsönös.

2014. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
55%
R-banc dolog. Ez a véleményem. Csak szabad férfival kezdenék. Nem vagyok útszéli, hogy sunyiban kelljen valakivel találkozgatnom azzal a tudattal, hogy ennyit érek. Ráadásul ő már másé, nekem pedig semmi keresnivalóm köztük. NŐnek érzem magamat, van tartásom és nem elégszem meg minden sz@rral, amit elém dobnak. Utána meg majd sírok, hogy visszament a családjához, mert csak ennyire kellettem? Vagy hogyan éljek együtt a tudattal, hogy partner voltam egy házasság szétszabdalásában? Tudom, manapság ez nagy divat, de én sosem süllyednék idáig - és szerencsére nagyon sokan gondolkodnak így. Rengeteg szabad férfi rohangál az utcákon, akik normális nőkre várnak. Lehet valakivel együtt lenni emelt fővel is, titkolózás és gerinctelen tettek sorozata nélkül is. Nem értem hogy miért kell elr-bancosodnia egyre több nőnek.
2014. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
53%

26 - os, egyszerűen annyi a probléma hogy sok ribi jár erre, akik nem tudják elviselni és megérteni, hogy a házasság szent dolog egészen addig, ameddig a benne élő KÉT (!!!) fél véget nem vet neki. Aki annál előbb "közéjük fekszik" az egy repedtsarkú, akinek semmi keresnivalója nem lenne ott. Na, ez nem tetszik egyeseknek. Pedig ez az igazság. :) Azt képzelik, hogy nekik ugyanolyan joguk van nős pasikkal kavarni és ugyanolyan becsületük van, mintha az illető szabad lenne. Az igazság fáj. :) Életemben talán 1-2 olyan esettel találkoztam, amikor a szerető felfogta és tisztában volt vele, hogy gerinctelen és aljas dolog amit csinál(t) és hogy neki joga a nullával egyenlő.


(Nem, nem csaltak meg soha és én sem tettem. Csak van gerincem, ezért gondolom így.)

2014. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!