Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyós miért akarnak beleszó...

Az anyós miért akarnak beleszólni mindenbe? Miért nem tudja elfogadni a gyereke választottját? Miért nem bírják felfogni, elfogadni hogy már külön életünk van, és nem szólhat bele a döntéseinkbe? Valaha megváltozik egy anyós?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 12:03
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
vannak anyosok akik mindig bele fognak sozlni mert nem fogadjak el h pici fiuk valasztott vagy epp nem a nekik megfelelot valasztotta. finoman add a tudtara tudsz te donteni. a tisztes tavolsag mindig jol jon. Ha nem nyaggatod anyosod es nem szorulsz ra anyagilag es fenn tudjatok tartani magatokat akkor nyugodtan finoman megjegyezheted h egymagad is el tudod donteni.
2010. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
A távolság megszépíti a legrosszabb anyóst is!:) A feszültségek akkor robbannak, ha "sok közös élményük lesz" a mindennapok során. Civilizált felek egyébként, ha időnként találkoznak, nagyon felhőtlenül ki tudnak jönni egymással...
2010. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
32%

Amíg az anyósod házában laktál addig jó volt?

Ő fogadjon be téged a házába, de amikor te költözöl külön akkor már ne szóljon semmit, legyen neki kuss?

Attól még a te férjed az ő fia!

Még nem vagyok anyós, de ilyen nők kíméljenek!

2010. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Sajnos a legtöbb gázos anyós csak rosszabb lesz. Ha nem vele éltek már jó, de én saját tapasztalatomból mondom a gonosz nyúlványaikat nem hatja meg a km, vagy a pár teleknyi távolság...

Mindenhol ott van ha fizikailag nem is..nem tudom te min, de én a poklot ismertem meg az ő révén és egyáltalán nem túlzok. Úgy kikészített, hogy meg is betegedtem.

Eljutottam addig a pontig, hogy lesz@rom...nem veszek róla tudomást, nem mondok semmit neki ha családi meeting van, nem kérdezek, nem mesélek, mert mindent ellenem-ellenünk fordított. Tiszteltem sőt még szerettem is és mikor megtudta, hogy elvesz a fia megőrült-persze azóta is bolond...na mind1 nem megyek bele.....

Azt tudom tanácsolni, hogy max. bólogass, aztán úgy is úgy lesz ahogy Ti szeretnétek. NE EMÉSZD FEL MAGAD! A lényeg a párod és hogy Ő kiálljon érted ha kell.

2010. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
81%

Èn utálom anyosóm mint a sz*rt.

Férjem jelenlétében normális,ha nincs ott férjem kiborít

ès rosszindulatú,alaktomos.Kikutatja a lakást,eldug dolgokat.Szerencsére nem lakunk együtt.Két hónapot laktunk együtt,elég volt egy életre.

2010. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

12:32 kívánom hogy ilyen anyosód legyen :) nem nem ő fogadott be a házába hanem az apósom mert az ő háza volt...

érdekes módon az apósommal semmi bajom...

2010. febr. 3. 12:56
 17/38 A kérdező kommentje:
12:32 És tudod mit!!! igen halgasson...mert amíg mi keressünkés tartjuk fenn a házat meg a saját magunkat addig csak nézzen szépen csendben.....jó messziről
2010. febr. 3. 13:00
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtok esetleg messzebbre költözni?

Pont én írtam, hogy bár hova elér, de talán nem csörtetne így át...

2010. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
*bárhova
2010. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
18%

Ti nagyon tökéletes menyek!

Akkor is utáljátok az anyósotokat, amikor óvodába viszi a gyereketeket, vagy ugy gondoljátok, hogy örüljön neki, hogy viheti.

Ti mindig ugy gondoljátok, hogy ugorjon ha kell, de ha nem kell akkor kussoljon, mert ő csak a férjetek annya, kit érdekel!

Bezzeg a ti anyátok a tökéletes!

2010. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!