Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim szinte szóba sem...

A szüleim szinte szóba sem állnak vele a történtek után. Normális ez? Ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés
Úgy adódott, hogy 'pár' hónappal ezelőtt összejöttünk egy 'családi baráttal'. Nagy a szerelem, de a korkülönbség nagyobb. Bőven az apám lehetne. Nem akartam még elmondani a szüleimnek, nem akartam elkiabálni a dolgokat. Akkor szerettem volna csak elmondani, ha 'tuti biztosnak' érzem a dolgokat, de anya meglátott minket együtt (nem az ágyban, hanem a városban minket kézen fogva, és látott minket csókolózni). Az eset után a férfit folyton lerázzák, apám ki is osztotta, hogy mit képzel magáról.

2015. jan. 15. 22:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%
Én alapvetően nem ellenzem a korkülönbséges kapcsolatokat - a barátnőm is majdnem 6 évvel idősebb nálam - ,de azért azt tanácsolom, hogy nagyon gondold át. Nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem (és ezt most férfiként mondom), hogy az olyan férfiak akik 40-50 éves létükre sem házasok, nincs barátnőjük majd pont egy 20 éves lánytól akarnak komoly kapcsolatot... A szüleid meg teljesen jogosan vannak kiakadva. Elárulva érzik magukat mind kettőtök részéről, azért ilyenek mert szeretnek téged és féltenek. Ha majd látják, hogy a pasi normálisan viselkedik akkor egy idő után elmúlik
2015. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
70%

Csalad barat. Hmm... Gondolom, sok mindennel tisztabban vannak a szuleid, Ot illetoen.Nem is csodalom, hogy nem ugrottak egybol a pasid nyakaba. Kepzelheted apad miket tudhat eletvitelerol, most meg a veled, a lanyaval kavar. Ennek senki nem orulne.

Merlegeltettek egyaltalan? Mert te oke a lanyuk maradsz egy esetleges szakitas utan is, de a pasi nem lesz tobbe jo cimbora. Ez 100%.

Remelhetoleg tisztabban voltatok a kovetkezmenyekkel, foleg a ferfi....

2015. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
36%
Én csak elküldenélek hozzá lakni, ha már úgyis új apára van szükséged. Ott kibukna a "szerelem".
2015. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem érezd jól magad és ha tényleg igazán komoly lesz a dolog a férfivel,a szüleid is el fogják fogadni.Illetve kénytelenek lesznek.


Ha nem megy a tanulmányaid rovására,akkor rendben van :)

2015. jan. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
65%
Jó hasonlat amit írtak, képzeld el hogy a legjobb barátnőd kavar az apáddal, csak ez még annál is rosszabb, mert a szüleid féltenek, attól hogy egy idősebb férfi csak kihasznál téged. Nem mondom hogy mindig így van, de 80-90%-ban így szokott lenni, és te sem írtad, hogy az lenne az oka a kapcsolatnak, hogy "úgy egymásba szerettetek".Nem volt bölcs dolog tőled, és különösen nagy hiba, hogy így véletlenül tudták meg.És én sem állnék szóba a helyükben ezzel a "barátommal".
2015. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
66%

#25 "Jó hasonlat amit írtak, képzeld el hogy a legjobb barátnőd kavar az apáddal" - csak én vagyok az, akit ez abban a verzióban, ahogy előzőleg írták (tehát apám elvált, egyedülálló, anyámat nem csalja ezzel) baromira nem zavarna, mert miért zavarjon az, ha két olyan ember, akiket szeretek, boldog? (akár ha egy jó éjszaka, akár ha egy tartós kapcsolat alakjában). Nem ártanak vele senkinek, nekem pláne nem, semmi logika nincs benne, hogy ezen ki kellene akadnom....

(na jó, én férfi vagyok, tehát vegyük inkább az elvált anyám és a haverom verziót... ugyanaz)

2015. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 mi a fene ***** válasza:
A boldogságra nincs recept, biztosan meg van az oka annak, hogy egymásba szerettetek.a többi hozzászólóna, úgyse tudjuk őket lebeszélni, hadd próbálgassák egymást. Abból a bukszából minden kitellik, és el se kopik. mindketten gyűjtik a tapasztalatokat, ha nem jó, szétmennek.Csak a tanulás rovására ne menjen, és gyerek ne legyen egyelőre.
2015. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!