Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim szinte szóba sem...

A szüleim szinte szóba sem állnak vele a történtek után. Normális ez? Ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés
Úgy adódott, hogy 'pár' hónappal ezelőtt összejöttünk egy 'családi baráttal'. Nagy a szerelem, de a korkülönbség nagyobb. Bőven az apám lehetne. Nem akartam még elmondani a szüleimnek, nem akartam elkiabálni a dolgokat. Akkor szerettem volna csak elmondani, ha 'tuti biztosnak' érzem a dolgokat, de anya meglátott minket együtt (nem az ágyban, hanem a városban minket kézen fogva, és látott minket csókolózni). Az eset után a férfit folyton lerázzák, apám ki is osztotta, hogy mit képzel magáról.

2015. jan. 15. 22:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%
Csalódtak benned és csalódtak a pasasban. Te 18 éves vagy, vagyis jogodban áll eldönteni, mit akarsz, nekik pedig joguk van ehhez nem jó képet vágni, ha ahhoz van kedvük. Valószínűleg úgy érzik, mindketten visszaéltetek a bizalmukkal. Egyébként az, hogy 18 vagy, korántsem jelenti, hogy felnőttél, nyilván ezzel tisztában vagy. Az apád korabeli pasasról elég nagy szegénységi bizonyítvány, hogy kikezd a barátja lányával, akit látott felnőni, és megközelítőleg sincs azonos szinten vele tapasztalatilag. Döbbenet, hogy nem sült le a bőr a képéről.. Valószínűleg minden önuralmukra szükségük van a szüleidnek, hogy ne essenek neki a torkának. Az, hogy "csak" nem állnak szóba veletek, a lehető legjobb opció, amit remélhettél. Szóval igen, normális, hogy tudtodra adják a véleményüket. Ha problémád van vele, még mindig költözhetsz a pasidhoz, ott már nem kell elviselned őket.
2015. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Én sem így akartam, elhihetitek. Csak megtörténtek a dolgok. Ugyan! Mivel tenném tönkre az életem? :) Azzal, hogy X ideig vele vagyok? A szüleimmel pedig átbeszélem a témát.
2015. jan. 15. 23:04
 13/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem, én nem tenném ezt, de ugye ez nem változtat azon, ha a szüleid ezt teszik. Ha látják, hogy jól megvagytok, majd megszokják a gondolatot és megbékélnek a helyzettel, ez ennyi. Adj időt nekik szokni a gondolatot.
2015. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

#11! Velem szóba állnak a szüleim, csak a férfivel nem.


Ja! 18 és 19 is elmúltam már! :)

2015. jan. 15. 23:07
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező (#14), ha együtt maradtok hosszabb ideig, ez úgy is muszáj, hogy változzon...
2015. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%
Fiatal vagy, ne áldozd rá, lehet nagykorú vagy, de érzelmileg még nem felnőtt, ez a pasi meg különösen nem az. Pár év múlva érettebb leszel nála, és bánni fogod a fiatal éveidet. Persze a szüleid nem szólhatnak bele.
2015. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%

És most ezen mit csodálkozol? Ha te rajtakapnád a legjobb barátnődet mondjuk az elvált apáddal, biztos sok boldogságot kívánnál nekik és nem megérdeklődnéd a kedves barátnődtől, hogy mégis mi a büdös francos pi*át képzel... reális.


Még jó hogy mérgesek rá. Nem feltétlenül kell egy ilyen kapcsolatnak tabunak lennie, de egy családi barátnál mielőtt kapcsolatba bonyolódik egy nála min. 20 évvel fiatalabb lánnyal, aki történetesen a barátja lánya, a minimum lenne hogy a barátjával tisztázza a helyzetet. Nem kell engedélyt kérnie, de lehetne ennyire őszinte.

2015. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%
17: na, most már ketten mondjuk.:)
2015. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%

Ahham. Szóval a mai 19 éves csajok a 40-es zacsira buknak.

A palit megértem, a friss áru a legjobb, de az ilyen "kapcsolatok" nagyon egy kaptafára mennek. Te ezt nem látod, majd 10 év múlva tapasztaltabb leszel.

Csak ne csináljon gyereket a nyakadba, mert az cumi lesz.

2015. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%
Te valojaban dicsekedni jottel ide szerintem. Gratulalok, jol dontottel, bizonyara gyumolcsozo es boldog lesz szamodra ez a kapcsolat, fokepp ha emiatt elszalasztasz par korban es tapasztalatban hozzad illo sracot.
2015. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!