Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, ha ez neha zavar a...

Normalis, ha ez neha zavar a menyasszonyomban?

Figyelt kérdés
Nagyon igenyes, foglalkozik magval, de az a tipikus "5 perc es kesz vagyok" fajta. Tudjatok, akinel az 5 perc 1 ora. Sokszor kestunk e miatt, ezert megbeszeltuk, hogy mindig szolok mikor kezdjen keszulodni es akkor idoben el tudunk indulni. Meg is valosult es szepen tartja magat az idohoz. Viszont valamiert valami leirhatatlanul furcsa, zavaro erzes tor ram, amikor latom a keszulodesi procedurajat, ahogy szepen komotosan millio kencevel, sminkekkel nyammog, 6x atoltozik, tesz vesz. Az elozo baratnoim nem igazan adtak az ilyenre, es en mindigis egy ilyen finom, igenyes nore vagytam. Nem tudom megfogalmazni miert zavar, olyan lassu, maceras az egesz. En is adok magamra, de negyed ennyi ido alatt elkeszulok. Vagy ez csak egy noi "ize" ami van es kesz?
2015. febr. 22. 21:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem még sokszor kevés is az egy óra :)
2015. febr. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Itt nem 1 eg 2 orarol van so. Esti kimozdulasnal 5 ora is beletellik mindenestul.
2015. febr. 23. 08:48
 13/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem azzal van a gond, hogy egy órán át készülődik, hanem azzal, hogy nem kezdi el időben, és nem tudtok időben elindulni.


"Viszont valamiert valami leirhatatlanul furcsa, zavaro erzes tor ram, amikor latom a keszulodesi procedurajat"


Nem kell nézni. Addig ülj a sz.gép vagy a tévé elé.

2015. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
Hétköznap gyorsan el tudok készülni reggelente, munkába, pedig mindig van rajtam egy visszafogottabb alap smink. (szemceruza, szempillafesték, szájfény) Ha társaságba megyünk, barátokkal, vagy vacsorázni stb.akkor 1, 1,5 óra kell nekem. Én előre megtervezem még aznap délelőtt, hogy este mit veszek fel, milyen hajat csinál stb. Talán a menyasszonyoddal az a baj, hogy nincs elképzelése mit is akar, ezért öltözik át 20x, csinálja meg a haját 3 féleképpen stb. Mondd meg neki, hogy próbálja előre kigondolni, hogy aznap este hogyan is szeretne kinézni, tervezze meg, hogy mikor mit szeretne csinálni, tehát zuhanyzás után körömlakk, utána hajszárítás, smink stb. stb. Sokkal előrébb lenne. Az 5 órás készülődés rengeteg, erős túlzás. Nem hiszem, hogy 5 óra után jobb nézne ki, mint az aki 1,5 órát szán magára. Esetleg barnít is vagy ilyenek? Vagy?
2015. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

A szepség és az igényesség nem egyenesen arányos a smink mennyiségével, és a készülődésre fordított idővel.

Ha a gyors készülődés igénytelenség, akkor a hosszú készülődés meg a mindenféle testi hibák elrejtése.

No mindegy is. Én agybajt kapnék tőle, és ennyi.

2015. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Na ma beszeltem vele errol. Hajmosas elott ken valami olajat a hajara es azt kell orakig allni hagyni. Amugy nem sminkel erosen.
2015. febr. 23. 11:46
 17/24 anonim ***** válasza:
33%

Az igényesség nem egyenesen arányos a készülődés időtartamával.


Miért keni ilyennel a haját? Esetleg van valami speciális oka, amiért erre az olajra szüksége van? Még fodrászok se hagynak rajta órákig semmi ilyet a hajon, míg ott ül a "páciens".

2015. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Majd megkerdezem tole.
2015. febr. 23. 12:59
 19/24 A kérdező kommentje:
Amugy nem mindennap keni ezzel az olajjal a hajat csak ha hajat mos.
2015. febr. 23. 13:21
 20/24 anonim ***** válasza:
Én is szoktam olajjal bekenni a hajam, mert jót tesz neki, de pl. én este teszem fel, aztán reggel hajmosás.
2015. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!