Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, ha ez neha zavar a...

Normalis, ha ez neha zavar a menyasszonyomban?

Figyelt kérdés
Nagyon igenyes, foglalkozik magval, de az a tipikus "5 perc es kesz vagyok" fajta. Tudjatok, akinel az 5 perc 1 ora. Sokszor kestunk e miatt, ezert megbeszeltuk, hogy mindig szolok mikor kezdjen keszulodni es akkor idoben el tudunk indulni. Meg is valosult es szepen tartja magat az idohoz. Viszont valamiert valami leirhatatlanul furcsa, zavaro erzes tor ram, amikor latom a keszulodesi procedurajat, ahogy szepen komotosan millio kencevel, sminkekkel nyammog, 6x atoltozik, tesz vesz. Az elozo baratnoim nem igazan adtak az ilyenre, es en mindigis egy ilyen finom, igenyes nore vagytam. Nem tudom megfogalmazni miert zavar, olyan lassu, maceras az egesz. En is adok magamra, de negyed ennyi ido alatt elkeszulok. Vagy ez csak egy noi "ize" ami van es kesz?
2015. febr. 22. 21:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem tudom, de ha én nagyon kicsípem magam, akkor is egy óra alatt megvagyok. Fürdés, hajmosás, szőrtelenítés, öltözködés, smink, frizura. Ha a pakolás időtartamát hozzáteszem, akkor oké, legyen plusz 45 perc felkenéssel együtt hajra+arcra egy másik. Így is benne vagyok a két órában. Fogalmam sincs, hogyan lehetne ezt elhúzni órákig. Vagy ha felrakja a pakolást a hajára, akkor utána mit, mivel pepecsel még a lemosásig?


Ha csak szokásos reggeli készülődés alap sminkkel, öltözködéssel, frizurával, akkor ébredéstől számítva 15 perc múlva már készen vagyok.

De én előkészítem a másnapi ruháimat, szóval nem akkor állok neki kotorászni a szekrényben, ezzel is időt spórolok. Sőt, ha elalszom, akkor én is képes vagyok 5 perc alatt elkészülni. Nem hiszem, hogy ettől igénytelen lennék.


Nekem meg a párom olyan, hogy képes elkésni mindenhonnan, és sokat van a fürdőszobában, pasi létére. És ki van akadva, hogy hogy lehetek ilyen "gyors". nagyon egyszerű, nem cs*szem el az időt, hanem hatékonyan beosztom. Olyan dolgokat csinálok egymás után, amik egy helyhez tartoznak, így gyorsabb tudok lenni. Például fürdéskor mosok hajat, nem külön. Ha fogat mosok, akkor utána a tükör előtt sminkelek. Stb.

Ő meg simán megcsinálja a haját, aztán kinéz az ablakon, mert hallott valamit, aztán felveszi a zokniját, aztán fogat mos, aztán felveszi a pólóját...


Ha ő azt mondja, indulhatunk, akkor én még kényelmesen öt percet gépezek, kikapcsolom, felveszem a kabátot, cipőt, táskát, és akkor ő még mindig áll, hogy hogy lettem kész ilyen gyorsan, ő még a nadrágot se húzta fel. :D

Ki szoktam röhögni. Nem nagyon érdekel alap esetben, hogy ennyit szöszmötöl magával. :D Viszont ha időpontunk van, akkor muszáj vagyok rugdosni, mert utálok késni.

2015. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
82%

Én is úgy vagyok, mint az utolsó, és szerintem nem kéne azt éreztetni egyes válaszadóknak, hogy aki nem egy órát szärakodik reggel, az igénytelen.


Én ma felkeltem 6:00-kor.

Átmentem a fürdőbe, bedugtam a hajvasalót, megmostam az arcom és a fogam, (én este zuhanyzok, és hajat is mostam), megfésültem a hajam, közben felmelegedett a hajvasaló, áthúztam párszor, mert nem kell szögegyenesre. Vissza a szobába, ahol felvettem az este összekészített ruhát. Krém, alap smink, stift, parfüm és leültem a gép elé megnézni pár dolgot. Mikor bekapcsoltam 6:15 volt.

És akkor olvastam ezt a kérdést is.


Ha megyek valahova, akkor plusz egy zuhany előtte, hajszárítás, vasalás, ruha, smink, parfüm, deó, ez mind megvan 40-60 perc alatt, de ez nem a mindennapi rutin része. Mondom az megvan 15-20 perc alatt.

Viszont így nem tartom soknak az 1 órát.

2015. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyorsan elkészülő barátnőid meg azt hallgatták tőled, hogy nem elég igényesek, akkor ezt megérdemelted :D
2015. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Senki nem hallgatott semmit
2015. febr. 23. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!