Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyet értetek azzal a ténnyel,...

Egyet értetek azzal a ténnyel, hogy ha a szülők kapcsolata maximálisan kihat a gyerek párkapocsolatára?

Figyelt kérdés

Én nem...vagyis részben...pontositok...

Először is Csernus gondolatmenetére gondolok...ő úgy gondolja, hogy a szülők élete maximálisan kihat a gyerek párkapcsolatára...tehát ha az anya nem simogatta apát, nem adott puszit, nem voltak kifejezve az érzelmek akkor a gyerek párkapcsolatában sem jelennek meg ezek...Szerintem lehet hatással, de nem egyértelműen...mindig és mindenkinél...Úgy veszem észre mindent ezzel magyaráz, a szülők a szülők...

Az én szüleim sem fejezik ki az érzelmeiket nyiltan, eléggé konzervativak, se puszi se pá a gyerekeik jelenlétében.árom szülei hasonlóan... Ennek ellenére az én párkapcsolatom nyitott...tele simogatással, öleléssel, cirógatással, nyiltan megbeszélünk bármit...És másoknál is hasonló eseteket látok...ahol a szülők házassága zátonyon, a gyerekek kapcsolata meg szép és kiegyensúlyozott...

Ugyanakkor persze lehet látni családosan felhalmozódott válásokat, tökéletlen kapcsolatokat...és biztosan meghatározó a szülők viselkedése, de azért nem 1oo% osan...

Ti mit gondoltok erről?


2010. febr. 21. 22:38
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
na aztán...elnézést kértem már egyszer többet nem teszem meg. és azt, hogy pszichót (gyengébbek kedvéért, pszichológiát) hallgatok már egyszer leírtam, hogy miért írtam, NEM kioktatásból, DE LEÍROM MÉG EGYSZER: egyik válaszadó kijelentette, hogy érdekli a pszichológia, válaszul írtam hogy én azt hallgatok. nem muszáj kötekedni...ha kötekedni vágysz akkor köss a betonba...
2010. febr. 22. 15:18
 42/45 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem kellene a válaszolót kiosztani,Nekem írta,hogy pszichológiára jár,de azt sem értem,hogy engem pl miért kellett lepontozni(2.hozzászólásomnál).Szerintem mindenkinek megvan a véleménye,nem kell Csernussal feltétlenül egyet érteni,én sem kezdem el cseszegetni azokat,akik Csernussal vannak egy véleményen,mindenkinek megvan a saját álláspontja.Még mielőtt a kérdezőnek állnátok,gondolkozzatok már el azon,hogy ki akarja kire erőltetni a véleményét.Én nem tudom mostanában milyen emberek járnak ide,de tény hogy minden 3.válaszoló csak azért jár fel ide,hogy az előtte szólókba belekössön(ha másért nem,akkor azért,mert nem tett pontot a mondat végére).
2010. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

15:34 (vagy második válaszadó:))

köszönöm szépen:)

Én tényleg nem értem mi ez az ellenségeskedés...én senkit nem pontoztam le, sőt aki válaszolt, azt felpontoztam...

és igen, CSernussal kapcsolatosan akinek tetszik olvassa, nézze, cselekedjen ahogy ő diktálja...akinek nem...az nem...ez mindenkinek a saját problémája...egyébként Csernus is azt mondja, nem kell elfogadni mindig amit mond, csupán elgondolkodni kell rajta, mérlegelni, majd dönteni:) (ha már erről van szó)

kösz még egyszer

2010. febr. 22. 15:44
 44/45 anonim ***** válasza:
14:32-es vagyok, félre ne értsen senki, senkit nem pontoztam le!!!!!!!!!!!!!!!!!kedves kérdező én pedig csak az elejét olvastam az első oldalt és nem láttam, hogy egyszer már leírtad és nem gúnyűzés képp írtam a pszihót, azért tettem macskakörömbe, mert így írtad le te is.Gondoltam egyébként, hogy arra gondolsz.Nekem semmi bajom Csernussal sem!!!
2010. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

értem...csak kár ok nélkül vádaskodni...

de így világos, köszi:)

2010. febr. 23. 21:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!