Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg van olyan fiatal...

Noa-noel kérdése:

Jelenleg van olyan fiatal kismama akit elhagyott a párja már terhesség alatt?

Figyelt kérdés

18/L Szerettük volna a babát, de a barátom teljesen megbolondult én már nem bírom idegileg kivagyok, most érettségizem csütörtökön volt a ballagásom amin el is ájultam. Én már próbálkoztam mindennel hogy jó legyen, boldog legyen és akarjon minket, ahogy eddig is de már kilátástalan a helyzet.

Ti hány hetesek vagytok és hány évesek? Ha van valaki fiatal és ilyen cipőben van mint én és ha gondolja én szívesen mellette állnék! Mindenkinek szüksége van egy igaz barátra és csak a bajban mutatkozik meg kire lehet számítani. Gondolok én itt ilyenre is hogy, ha már mást is elhagytak segítsünk mi lányok egymásnak együtt nevelni a piciket!



#egyedül maradt kismama
2015. máj. 4. 14:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
69%

Hallod-e, te nagyon suta egy lény vagy... Már nekem fáj a hülyeséged! Nem lenne szíved örökbe adni? Ahhoz van szíved, hogy gyerekfejjel, pénz és fedél nélkül felneveld... Társ kell neked, na persze!! Neked egy, vagy több olyan egyedülálló anya kell lakótársnak, aki majd helyetted neveli a gyerekedet, meg veszi a pelenkákat helyetted. Ez az igazság, erre utazol! Normális vagy te? Ja, NEM...

Megsúgom neked, hogy beteg dolog az, amit kitaláltál!

Elárulnád, honnan lesznek százezreid az orvosra, szülésre, baba cuccokra? A lakótárstól?

2015. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
76%

hány hetes vagy?

biztos hogy megtartod?

gondold már végig!

20-as leírta hogy milyen volt neki, de te nagyon éretlennek tűnsz és nem ilyen talpraesettnek, hogy össejöjjön

2015. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
74%

20, kozted es a kerdezo kozott annyi a kulonbseg, hogy te szamithattal anyukadra, o meg valszeg nem, ha el is akar onnan koltozni. +arrol ne is beszeljunk, hogy a kerdezo a helyesirasa es a fogalmazasa alapjan egy buta, tanulatlan, tudatlan, alacsony ertelmi kepesseggel rendelkezo lany, mig rolad az irasod alapjan egeszen mas kep alakult ki bennem. A kerdezo egyetlen egy mondataban nem beszelt arrol, hogy tervezne dolgozni valaha is. Helyette olyan hasonlo sorsuakat keres, akikkel osszekoltoznetne azzal a remennyel, hogy majd igy megoszlanak a koltsegek es minnel kevesebbet kelljen majd megelhetesre kolteni. El tudom kepzelni, hogy hogyan eloskodne majd a lakotarsakon!

Ne hasonlitsunk ossze veled egy olyat, akirol ordit a butasag! Ennek a lanynak annyi esze nincs, hogy bejarononek se fogadnam fel! Buta es kesz. Irni, fogalmazni se tud. Abban se vagyok biztos, hogy kepes lesz leerettsegizni... Ennyi intelligenciaval maximum egy kozmunkast tud nevelni abbol a gyerekbol, ami igen szomoru, mert igy is van mar epp eleg beloluk! Borzaszto ronda dolog ilyet irni, tudom jol, de annak a gyereknek az lenne a legjobb, ha meg se szuletne. Ha a kerdezo anyjanak lenne egy kis esze, akkor fogna a hulyegyereket es elvinne abortuszra!

2015. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nekem te ne beszélj a helyesírásról és a szép helyes fogalmazásról......

Mivel nem ez volt a kérdés így nem említettem meg a munkát, nem százezrek kellenek orvosra mivel járok egy ideje és tudom mi mennyibe kerül, csak úgy elmondom egy diákmunkást csicskáztatják, mindent más helyett csinál plusz még a saját magáét is! Na miért ne lennék talpraesett? jövőhéten kezdek dolgozni mivel a héten írásbelizem egészen június végéig, majd (tervezve van( hogy van lehetőségem külföldön dolgoznom, havi egyszer haza kell jönnöm orvos miatt de még úgy is megéri. Fél-egy évig normális körülmények között is kitartana a pénzem, jelenleg is van félre téve. ISMÉTLEM NEM AZON VAN A HANGSÚLY! Nem olyan lány vagyok aki a másik pénzére utazik!

2015. máj. 4. 21:47
 25/31 anonim ***** válasza:
33%

Nem szazezrek kellenek szulesre? Tudod, ha mast nem is, de legalabb azt az egy dolgot adnad meg annak a gyereknek (ha mar elvetetni nem akarod szegenyt), hogy normalis korulmenyek kozott szulod meg. Nem szultem meg, de azt tudom, hogy a szules bizony nem olcso dolog! A baratnom 500ezret fog fizetni a szulesig az orvosnak, pedig o nem egy rozsadombi maganrendeloben fog szulni, ahol a kilincsek is aranybol vannak... Szerinted az orvosod mennyire fog azzal foglalkozni, hogy ne ott verezz el a szuloszobaban es ne adj isten a gyerek ne agykarosodottkent jojjon a vilagra, ha te a tb-re bizod a koltsegeket? Latod, ezen is latszik, hogy mennyire hulye vagy! Minden esetre en tovabbra se terek napirendre a kitalalmanyod folott, hogy majd te letrehozol egy szultan nelkuli haremet, ahol anyukak es kisbabaik fognak egymas hegyen-hatan elni es a lakas egesz allo nap babak ordibalasatol fog zengeni. Tok jo korulmenyek egy gyereknek. Ja, kiraly anyuka leszel! Hajra!

Munka: erdekes, eddig mindenki azt firtatta, hogy mibol kivanod eltartani a gyereket, de neked csak most jut eszedbe, hogy kb holnaptol mar dolgozo no leszel...

No, mindegy. Hala istennek nem az en eletem, nem az en bajom, nem az en hulyesegem. De remelem, te tanultal az esetbol es legkozelebb vedekezes nelkul csak akkor tarogatod a labadat, ha mar mindened megvan a masodik gyerek bevallalasahoz! (Bar szerencsedre gyerekkel a nyakadon mar nem leszel annyira kelendo, szoval kicsi lesz az eselye, hogy meg egy gyereket odaszulj a nagy semmibe)

2015. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
69%

Elárulom, utolsó, vám normális orvos. Sok van.

Én háromszor cseréltem dokit, mire megtaláltam, de végigvitt, kedves , normális volt, és nem fogadott el borítékot.

Akik hálapénzeznek amúgyis csak fenttartják ezt a szar eüs helyzetet. (hogy az orvosomat idézzem).

Kérdező!

Ebben a helyzetben voltam.

A mai eszemmel rohannék abortuszra. Mielőtt a bezzeganyák berepesztik az érintőképernyőt, olvassák végig:

éheztünk. Volt olyan hogy három hónapig csak aludni láttam a lányom. Utána nem ismert meg.

Fél évig nem találkoztam a férjemmel. Én nappal dolgoztam 14órát (8-tól este 10ig) ő éjjel 12órázott. A reggeli vonaton, ahol kerültek, fél percet integettünk. A szabadnapom rövidnapra cseréltem heti háromszor, így ötkor el tudtam hozni a gyereket az oviból. A férjem szombaton volt szabadnapos, akkor együtt aludtunk. Más napokon a gyerek anyukámnál aludt, onnan vittem oviba. Fél év után kórházba kerültem, mivel a feszített tempó miatt kishijjan meghaltam. A kórházban öngyilkos akartam lenni, szóval befektettek a pszihiátriára.

A férjem is kikészült, de szerencsére sikerült munkahelyet váltania.

De pl rajtam testileg-lelkileg itt van annak a pár évnek a nyoma.

És mellettem ott állt a férjem, a családom is erején felül segített.

2015. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
terhesen hova mész dolgozni?? majd ingázol nagy hassal?
2015. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
89%

500 ezret fog fizetni az orvosnak szülésig??? :-D

Akkor fizetnék ennyit, ha az orvos szüli meg helyettem a gyereket...

A barátnőd kicsit el vsn rugaszkodva!

2015. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
92%
Már látom is magam előtt ahogy a külföldi munkaadó válogat a jelentkezők között, majd felvesz egy 18 éves, szinte nulla tapasztalattal rendelkező terhes gyereket.
2015. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
90%

Azért az utolsó hozzászólásod már igazán őrület!

Hogy gondoltad, hogy külföldre mész dolgozni várandósan??? Pont téged fognak várni, hogy csak a bajuk legyen veled...

A sok munka miatt fogod kiköpni a gyereket...!

2015. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!