Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg van olyan fiatal...

Noa-noel kérdése:

Jelenleg van olyan fiatal kismama akit elhagyott a párja már terhesség alatt?

Figyelt kérdés

18/L Szerettük volna a babát, de a barátom teljesen megbolondult én már nem bírom idegileg kivagyok, most érettségizem csütörtökön volt a ballagásom amin el is ájultam. Én már próbálkoztam mindennel hogy jó legyen, boldog legyen és akarjon minket, ahogy eddig is de már kilátástalan a helyzet.

Ti hány hetesek vagytok és hány évesek? Ha van valaki fiatal és ilyen cipőben van mint én és ha gondolja én szívesen mellette állnék! Mindenkinek szüksége van egy igaz barátra és csak a bajban mutatkozik meg kire lehet számítani. Gondolok én itt ilyenre is hogy, ha már mást is elhagytak segítsünk mi lányok egymásnak együtt nevelni a piciket!



#egyedül maradt kismama
2015. máj. 4. 14:49
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna ki ezt a kerdest. 37 hetes vagyok ma es 22 eves. Mindenben a kedveben akartam harni de mindig ralalt okot hogy elhagyjon es mehessen mashova o is 22. Pedig nagyon borzasztoan szerettuk egymast es ugy megvaltozott 3 honap alatt hogy nem fogtam fel.
2015. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!