Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy jogosan...

Túlreagálom, vagy jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Egy hete szültem. Programozott császárral, kora délután lett meg a baba.


A férjem ott volt velem a kórházban, a műtőbe nem jöhetett be. Mikor kivették a babát, pár percre odaadták neki, azután elvitték két órára megfigyelni, engem pedig befektettek az őrzőbe, ahová ugye nem lehet bejönni látogatni.


Viszont ami nagyon rosszul esett, hogy aznap délután négytől a férjemnek közös programja volt a hétéves gyerekével, aki az előző házasságából született. Ilyenkor mindig úszni mennek, és most is így történt.


Szóval délután be sem jött a babához. Igaz, hogy engem nem lehetett látogatni, de a babát megnézhette volna, sőt oda is adták volna neki kb egy fél órára. Sőt, a gyereket is behozhatta volna, ő is megnézhette volna a tesóját.


De nem, ők úszni mentek, mintha a kisebbik gyereke születésének napja is csak egy sima hétköznap lett volna.


És nekem ez igencsak rosszul esik azóta is. Nem említettem ezt a férjemnek, de ez az egész nekem úgy jön le, hogy a baba nem fontos, vagy legalábbis az elsőszülött gyereke fontosabb.


Ti mit gondoltok erről? Szerintetek rendben van ez így, vagy ti is elvártátok volna, hogy délután ugorjon (ugorjanak) be a babához egy kicsit?



2015. máj. 4. 15:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
48%
nem unod ezeket a hülye kérdéseket fogd fel nem kötelező gyerekes pasival kezdeni
2015. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Költőnő? ***** válasza:
63%
Igen, akkor nem csak nekem rémlett az a másik kérdés. Akkor még azt gondoltam h esetleg hormonok. Most már csak azt h szimplán nem vagy teljesen normális.
2015. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
25%
Szegeny ferfiak... Nem eleg, hogy a feleseguk bszogatja oket, de ha elvalnak es ujra hazasodnak, akkor mar ket oldalrol vannak szerencsetlenek cseszegetve. Ha nem viszi uszni a gyereket, akkor az anyuka cseszteti, ha meg elviszi, akkor az uj feleseg hisztizik. Komolyan momdom, neha teljesen meg tudom erteni, hogy inkabb melegek lesznek!
2015. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Daenerys83 válasza:
22%

ha az első szülött gyermeke fontosabb az újszülöttnél ott már most komoly gondok adódhatnak a későbbiekre nézve is.

nálam úgy jön le az eset hogy nem várta a kicsi érkezését.

egy normális férfi futna a gyermeke születésénél, de ez egyértelmű hogy a férjednek nem számított.

2015. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!