Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja sok nő normálisna...

Miért tartja sok nő normálisnak azt ha a férje naponta megiszik pár pohárral?

Figyelt kérdés
Ezeknek a nőknek már a családjukban is ittak a férfiak? A szüleim nagyon ritkán, havonta egyszer ittak meg egy pohár sört (pl. pizzához) Férjezett vagyok már. A férjem is néha (hetente, kéthetente) egy-egy pohár bort iszik meg, de a napi rendszerességgel elfogyasztott alkohol miért elfogadható sokak számára?
2010. febr. 24. 08:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
számomra nem elfogadható és pont onnan tudom, mert van a családban erre példa. valóban nem normális. ha még nem is alkoholista az illető, ez jó táptalaja annak, hogy azzá váljon
2010. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi a férjemmel közösen szoktunk borozni. Nem azt mondom, hogy minden este, de van, hogy heti 3-4-szer, van hogy 3-4 hétig semmit. Nem hiszem, hogy ez olyan borzalmas dolog lenne.
2010. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a nők vagy pontosan ismerik a párjukat és tudják, hogy nem megy tovább, vagy nem ismerik a párjukat, és később jönnek rá, hogy baj van. Más lehetőség nincs, de mindkettő létezik.
2010. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
63%
Én nem tartom normálisnak, és kifejezetten utálom, ha a páromnak piaszaga van! Nincs annál undorítóbb, mint amikor alkoholtól bűzlik a lehelete. Tök mindegy, hogy mennyit iszik. A "csak egy sört ittam" pont olyan büdös, mint kettő. Ha valaki minden nap iszik egy pohárkával, az sem normális! A függőség kezdete!
2010. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Én is a férjemmel közösen iszom ha iszom. Vacsorához, egy finomabb bort. Nem a legolcsóbb legnagyobb kiszerelésűt hogy minél jobban hasson. Itt azokról a férfiakról írtam akik minden nap fogják a kis sörüket, leülnek az asztalhoz és fel sem kelnek ameddig meg nem ittak kettő három üveggel.
2010. febr. 24. 09:21
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ha addig egy férfi nem kell fel mondjuk pl. munka után ameddig nem issza meg a 2-3 üveg sörét, nem csakhogy némileg alkoholista hanem buta is. Más is van munka után, nem mindjárt inni. Lehet menni bevásárolni, foglalkozni a gyerekekkel , főzni stb.
2010. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Ennyi.:))) Ott a pont utolsó:)))))))))))
2010. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Jah, az más kérdés, ha valakinek minden nap jár a 2-3 sör, az gáz. Erről apám jut eszembe, bár neki nem csak napi 2-3 sör jár, hanem mellé reggel, délután, este a rövidek is, kivéve akkor, ha ott vagyunk az unokával.
2010. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a kérdésben csak 1 pohárról volt szó (arról nem, hogy mikor mihez micsoda), most meg már 1-2 üveg sör, meg semmittevés... :-) Tessék pontosan fogalmazni a kérdés, és nem kell kiegészíteni.
2010. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
9:06-os vagyok, akkor rosszul tetted fel a kérdést. amit utóbb írtál, az valóban nem normális. eleve, ha valaki egyedül iszik, az nem normális dolog sztem.
2010. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!