Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja sok nő normálisna...

Miért tartja sok nő normálisnak azt ha a férje naponta megiszik pár pohárral?

Figyelt kérdés
Ezeknek a nőknek már a családjukban is ittak a férfiak? A szüleim nagyon ritkán, havonta egyszer ittak meg egy pohár sört (pl. pizzához) Férjezett vagyok már. A férjem is néha (hetente, kéthetente) egy-egy pohár bort iszik meg, de a napi rendszerességgel elfogyasztott alkohol miért elfogadható sokak számára?
2010. febr. 24. 08:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Napi egy pohár bor,vagy sör teljesen normális egy egészséges felnőtt ember számára.

Ez nem alkoholizmus,nem betegség.

Ellenben,ha valaki ezt" tiltja" a párjának,netán még botrányozik is miatta na AZ nem egészséges.Valószínű lelki problémái vannak gyermekkori sérülések miatt.

2010. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem hogy nem kell ahhoz lelki sérültnek lennem, hogy megvessem azt aki iszik. Érdekel a téma, ennyi. Sok nő elnézi hogy isznak körülötte, én nem. És nem egy pohár borról beszélek. Aki meg akarta érteni a mondanivalómat, megértette.
2010. febr. 25. 08:41
 33/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, most már kár magyarázkodni, te 1 pohárral tetted fel a kérdést tegnap reggel, vagyunk itt páran, akik még úgy is láttuk, a moderátorok javították ki a kérdésedet, mert kommentjeid alapján mégse arra gondoltál, amit kiírtál. 1 pohár nem sok, ezt le is írtuk, most már ne háborodj fel ezért. Az a sok, ha valaki ennél tovább megy, és egyre tovább, ebben is egyetértünk, és légyszíves nyugi, mert aki látta az eredeti kérdést, azok előtt úgyse tudod kimagyarázni magad, és kár pattognod. Legközelebb pontosabban fogalmazol, nem csinálsz plusz munkát a moderátoroknak, akiknek nélküled is van elég dolguk, és akkor nem lesznek félreértések részedről se és részünkről se. Nyugi már! Inkább koncentrálj a munkádra, vagy ha délután dolgozol (mint én), akkor pihenj, ha meg suliba jársz, akkor meg tanulj!

Akinek a válaszát kifogásolod ő meg az egyik kommentelőre reagált, aki 1 pohárért is már vádaskodik.

2010. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező ezek alapján téged is elítélhetnének sokan a szűklátóságod meg kulturálatlanságod miatt.

De hát én nem vagyok olyan...

Az viszont érdekelne,hogy ilyen gyenge jellemű vagy,hogy egy pohár bort nem mersz meginni,mert a többit nem tudnád megállni?

2010. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Olvasd el a kommenteket és láthatod hogy én is iszom. Ha nem is minden nap 3 üveggel. Egyébként nem okoskodni kell itt. Feltettem egy kérdést amire sokan normális választ adtak. Aztán a végén megjelent a sok okostojás aki már nem is a kérdésre válaszolt. Az hogy téged ennyire felzaklat a téma jelent valamit viszont. Talán sok a piás körülötted akiket tudat alatt így védesz?
2010. febr. 26. 10:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!