Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engednek fel a szüleim...

Nem engednek fel a szüleim Pestre. Mit csináljak hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
Na szóval,15 éves lány vagyok,kb 1 órára lakok pesttől. Itt a nyár,szeretnék felmenni Pestre,vásárolni elenni a ismerosokkel,baratokkal. De a szüleim elkezdtek hogy mivan akkor ha elrabolnak,bajba kerulok stbstb. Tudom feltenek,de ennyire azert nem kene. Nem szeretnem az egesz nyaramat otthon tolteni a szobamban. Mit csinaljak hogy elengedjenek? Segitsetek:(
2015. máj. 22. 20:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
95%

"Egyébként teljes joggal, a pestiek nem normálisak, teljesen más az értékrendjük, mint a "vidéki" embereknek. Pontosan ezért is, mert lenéznek mindenkit, aki nem budapesti. "

2 éve vagyok koleszos pesten, SOHA SENKI nem tett megjegyzést arra hogy "vidéki" vagyok. Míg itt "vidéken" nagyon sokan olyan lenézően beszélnek a pestiekről, hogy már én érzem sz.rul magam....

Mit kell foglalkozni azzal, hogy ki hol lakik? :D

2015. máj. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
97%

Mond nekik,hogy falun is elrabolhatnak, elüthet egy autó, fejedre eshet egy tégla.

Vidéki szülők általában féltik a gyereket Pesttől, de ha nézik a tv-t, láthatnák, falun is van brutalitás.

Szívem összeszorult, mikor először felvittem a gyerekeimet Pestre, és magyarázni kellett a mozgólépcső használatát.

Adomány, hogy közel laktok a fővároshoz, amit ki kell használni. Mit látsz falun? Jó, elismerem sok mindent, de

nekem 200 km-t kell(lene) utaznom, hogy megnézzek egy musicalt valamelyik színházban.

Nézhetek itthon óborzalom énekkart, botlábú népi táncot.

Szedd elő az összes észérveket, és ne tespedj otthon.

Mond, kiállítást akarsz nézni, és egyéb kulturális programokat.

Megyek, kukorékolt a kakas, felkeltek a tyúkok, kutyák, macskák...

Bátorság, kitartás!!!!

Üdv: egy falusi. (de gondolom, erre már rájöttetek!) :)

2015. máj. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
83%

Az ember eredendően nem hülye, vagy normális azért, mert Bp-n, vagy nem Bp-n lakik. Én egy borsodi kisvárosból származom, ahol egyébként az embernek semmi magánélete nincs. Ha el fingod magad, 1 nap múlva már mindenki tudja. Ezzel szemben Bp-n meztelenül átutazod a fél várost és mindenki szarik rád, mit csinálsz. A te dolgod, rád hagyják.

Mind a kettőnek megvan a jó oldala és a rossz.

Ilyenekkel nem érdemes foglalkozni, mint ez a senseicsiki, mert ez csak kis tizenéves tini. Ilyeneket értelmes felnőttek nem beszélnek, mint ő. Egyébként majd akkor, amikor neki kell saját erőből lakást venni, akkor nem szívogatja majd a fogát a panelra. Buta kis liba.

2015. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
5%

Lehet nem liba hanem gúnár, és már megvette a házát, ami nem egy pesti lyuk. :)

Szerinted a 77 meg mi a tököm? Vagy születési év vagy kor.

De te ehhez is setét vagy fiam.

2015. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
6%
A borsoddal meg nem dicsekednék, volt pár haverom onnan. Jó indulatú volt mind de sötét mint a föld.
2015. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!