Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engednek fel a szüleim...

Nem engednek fel a szüleim Pestre. Mit csináljak hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
Na szóval,15 éves lány vagyok,kb 1 órára lakok pesttől. Itt a nyár,szeretnék felmenni Pestre,vásárolni elenni a ismerosokkel,baratokkal. De a szüleim elkezdtek hogy mivan akkor ha elrabolnak,bajba kerulok stbstb. Tudom feltenek,de ennyire azert nem kene. Nem szeretnem az egesz nyaramat otthon tolteni a szobamban. Mit csinaljak hogy elengedjenek? Segitsetek:(
2015. máj. 22. 20:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
19%

Már megtettem és köszi jól vagyok. Pont onnan veszem, ahonnan te hogy hol lakom és tyúkjaim vannak.:)


Ez meg tudod nyivános fórum, nem te mondod meg hogy húzok vagy maradok, akár tetszik akár nem.:P

2015. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
Aki otthon van, Pesten, az vagy hiteles panelban él jajjgat, vagy fideszes, ahogy mostanában lehet olvasni.
2015. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

"megall az esz..."


Kikönyökölt hajtókarral nem nehéz állva maradni.:D

2015. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
Hogy mivan itt:DD
2015. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Sensei, hát te nagyon ostoba vagy. ha értenéd, hogy milyen baromságokat dumálsz, akkor inkább csendben maradnál.
2015. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Jaj, hat nem akarom elrontani az oromodet, akkor legyen ugy, hogy panelban lakom es fideszes vagyok :) remelem, igy jobban fogsz ma aludni...
2015. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, pest a proletároké, buda a királyoké.

Egyébként ok legyen, te vagy a kivétel. Nem laksz panelban, csak "társasházban" a 10 emeleten. Szóval van lejjebb.:D A politikai hovátartozás meg tényleg nem érdekel, már bánom is hogy felhoztam.

2015. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

"hát te nagyon ostoba vagy."


Az eszét (ill. más ostobaságát) az fitogtatja aki ész hiányában van. Nálunk sem a súlyemelő bajnok erősködött katonaságnál.

2015. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Drágám, nyisd meg a google street view-t es nezz szet a 13 kerben. Szamold meg az ujepitesu hazakat, utana szamold ki, mennyi az eselye, hogy kizarolag panelban, vagy 10emeletesben elhessek... Na de mindegy, mondom, legyen ugy, ahogy akarod :)

Egyebkent neked nincs veletlenul papirod arrol, hogy bolond vagy? Mert a prolizos hiszti, amit lemuvelsz, nekem mar gyanus.

2015. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%

Nem én vitatkozok itt olyannal akit bolondnak tartok.:)


Szerinted normális amit csinálsz?


Jóéjt, mennem kell késő van.:)

2015. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!