Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engednek fel a szüleim...

Nem engednek fel a szüleim Pestre. Mit csináljak hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
Na szóval,15 éves lány vagyok,kb 1 órára lakok pesttől. Itt a nyár,szeretnék felmenni Pestre,vásárolni elenni a ismerosokkel,baratokkal. De a szüleim elkezdtek hogy mivan akkor ha elrabolnak,bajba kerulok stbstb. Tudom feltenek,de ennyire azert nem kene. Nem szeretnem az egesz nyaramat otthon tolteni a szobamban. Mit csinaljak hogy elengedjenek? Segitsetek:(
2015. máj. 22. 20:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%

6, honnan látná egy budapesti, hogy a másik vidéki? Rá van írva?

Ráadásul akik Pesten mászkálnak se mind pestiek, ott vannak az agglomeráció dolgozói, tanulói, kollégisták, átutazók, vagy más vásárolgatók...

Semmiben se más mint bármelyik város, az emberek pont lesz**ják ki vagy, mit csinálsz, merre mész.

Nyilván gázosabb környékekre nem mentek, egy pályaudvar környéki plázában és parkban meg nem lesz semmi bajotok, nem fognak elrabolni, kirabolni (sok zsebtolvajról hallani de ha vigyáztok nyilvános helyen azért kis eséllyel fognak lopni), esetleg pár csöves odamegy kéregetni.

2015. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat😊
2015. máj. 22. 21:49
 13/35 anonim ***** válasza:
10%

Mit tegyél? Nőj fel, tanulj meg helyesen írni, okosodj és keresd meg a pénzt, amiből vásárolgatni óhajtasz. Esetleg segíts be otthon a házimunkában, ha úgyis ráérsz.


Aki így nyilatkozik a szüleiről, mint te, semmilyen bizalmat nem érdemel, mert még egy éretlen, felelőtlen, bugyuta csitri.

2015. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%
13-as: akkor adj ilyen tanácsot ha te eszerint éltél. A fórum nem a helyesírásról szól. Nekem a szüleim sem voltak ilyen prűdek, pedig én sem vagyok fiatal...
2015. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
53%
Tespedt pesti :D ez hatalmas! :D milyen alapon alkotsz velemenyt a pesti emberekrol? Gondolom, valahol a halal fszan laksz, valami egyutcas kisfaluban es epedve vagysz arra, hogy egyszer legalabb atutazoban lass egy varost... Eletedben nem valtottal meg velem egy szot se, de igy azt mondod ram, hogy tesped vagyok annal nincs nekem lejjebb, hogy pesten elek. gratulalok. Menj inkabb, zard be a tyukokat, mert besotetedett.
2015. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
15 éves fiú vagyok, barátaim hasonló életkorúak, de engem elengedtek ugyanilyen túrára busszal, bár kicsit messzebb volt Pest. Letisztáztuk miért, hova, mikor megyek, ha változás van, pedig azonnal hívom őket.
2015. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
13,szoktam a szuleimnek segiteni es rossz tanulo sem vagyok. Ja,es a sajat penzembol szeretnek vasarolni. De figyelj mar,szerinted mit csinaljak egesz nyaron,legyek egesz nap otthon es nezzek ki a fejembol vagy mi?
2015. máj. 22. 22:18
 18/35 anonim ***** válasza:
19%

Tespedt pesti barátom, én budai voltam, most meg szerintetek mocskos hazaáruló.:)


És szivesen zárnám a tyukokat ha megengedhetném magamnak hogy baromfiudvart tarsak. Minden csak nézőpont kérdése. A hiteles panellakásodra nem fogok irigykedni.:)

2015. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként azon az alapon akotok, hogy kénytelen voltam köztük élni, dolgozni, közlekedni. De igazad van, nem a pastiekkel van baj, mindehol sok az arschloch. (a magyart kiszűrték)
2015. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
37%

"Gondolom, valahol a halal fszan laksz,"

Hát ez is nézőpont kérdése. Ha ott laknék akkor számomra meg te laksz a halál f...-án.


És pont ez a mentalitás tesz titeket tipikus "pesti"-vé, mert azt hiszitek az a világ közepe, minden ami messze van onnan az a halál...


Németek ebben jobbak, ott minden város a világ közepe, és minden ami utcánál több az már nem falu. Na de megyek, el kell oltanom a gyertyát.

2015. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!