Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemmel vitatkoztunk h van...

Férjemmel vitatkoztunk h van külön feladatuk a nőknek és külön a férfiaknak. Mondtam h manapság ilyen már nincs. Vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs olyan ami azt mondja ez a nő feladata ez meg a férfié. Mert mindig mondja h a főzés takarítás stb. az én feladatom. Megmondtam neki ha megmutatja h hova van leírva ez akkor elhiszem. Erre mondja a házassági papíron. Megmondtam neki h átnéztem de sehol nem volt benne leírva a feleség dolga.
2015. máj. 31. 11:32
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
20%

na ezért van annyi nyálas pasi mostanában, mert ezt tesszük velük. Az én férjem is segít szó nélkül, de alapvetően azt gondolom, igen, a háztartás női munka. Én is megfogom a fűnyírót ha kell, de ritkán kell... nekem nem tetszik a nőies férfi, meg a férfias nő a házasságban.

Mégis lassan 20 éve házasok vagyunk, szóval nálunk működik a hagyományos megosztás. Nekem kell, hogy férfinak lássam (és ez nem csak az ágyra vonatkozik), neki meg az, hogy engem gyenge nőnek, akitől el kell venni a fúrót.

2015. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
0%
Igen 38-as, ahol a műköröm nem akadály az nem rendes munka ;) Még ha te elfáradsz is benne...
2015. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
88%

"Mert mindig mondja h a főzés takarítás stb. az én feladatom. "


Szimplán LUSTA a drága.

Minek mentél hozzá egyáltalán?

2015. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
62%

"Erre mondja a házassági papíron. Megmondtam neki h átnéztem de sehol nem volt benne leírva a feleség dolga."


Nem tudom eldönteni, hogy te vagy-e primitívebb vagy a férjed.

2015. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
"Igen 38-as, ahol a műköröm nem akadály az nem rendes munka ;) Még ha te elfáradsz is benne..." érdekes, én műkörömmel is tudtam nő létemre vasat kalapálni, szóval, akkor akármennyire elfáradtam, az nem volt rendes munka? o.O
2015. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

42-es, én például kukoricát törtem műkörömben, egy ismerőm meg napszámban szedte a paprikát. Varrodában meg kifejezetten jó a műköröm, nem koptatja vérig az ember körmét az anyag.

Te nagyon buta lehetsz, vagy csak ügyesen provokálod itt a népet. :)

2015. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Az általam ismert férfiak NEM végeznek fizikai munkát. Sem a melóhelyen, sem otthon. Ha bármi elromlik, szerelőt hivatnak a nővel. Nem családfenntartók, hisz az asszony is dolgozik. Mégis állatira meg tudják mondani, hogy kb. minden a nő dolga. Aztán persze kritizálnak mindent.
2015. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mindenki azt csinálja, amiben jó. Ha a férfi jobban főz, a nő meg jobban ért a barkácsoláshoz, szereléshez, ne sztereotípiák döntsék el, hogy éljenek-e a tehetségükkel.
2015. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

#47: dettó :)


Én sem ismerek a közvetlen környezetemben fizikai munkát végző férfit.

A múlt héten drága párom közölte, nézzek szerelő után, mert nem folyik le a lefolyó rendesen a konyhában :D

2015. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Panelba lakunk. Nincs házkörűli teendő, én főzök mert szeretem és jól is csinálom plusz párom nem nagyon ért hozzá, de az egyéb házimunkát megosztjuk. Nincs olyan, hogy én munkám és te munkád. Pipa is lennék ha csak mert nő vagyok napi x órát dolgozzak míg ő lábat lógat. Mindenki azt csinálja amihez affinitása van illetve akinek ideje van rá. Mellesleg a favágás, barkávsolás az én munkám volt apám mellett míg otthon éltem.
2015. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!