Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki vagyok azért mert a...

Ciki vagyok azért mert a feleségem nélkül nem megyek szórakozni?

Figyelt kérdés

Mi nap megkaptam, hogy mennyire gáz hogy a felesègemmel csak együtt megyünk mindenhova.

Nagy ritkán van az, hogy a barátaimmal elmegyek sörözni vagy a felesègem a barátnőivel meginni valamit.

A szabadidőnket szeretjük együtt tölteni.

Eszembe se jutna nèlküle elmenni bulizni, nyaralni stb.

Ez tènyleg ilyen ciki?


2015. jún. 27. 16:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
59%

Bocs, de ez jutott az eszembe: ..."hiányod átjár, mint huzat a házon..."

De jó Nektek!!!

:)

2015. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Irigylésre méltó házasságotok lehet!
2015. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Nem gáz, senkinek semmi köze hozzá.

Mondjuk nálunk nem jön a férjem a barátnőimmel kávézni, nem is szeretném. Ilyenkor olyan dolgokat is elmondanak,amiket nem akarnának,hogy egy pasi halljon, így nem vagyok olyan bunkó,hogy kiteszem ennek őket. De a férjemet sem érdekli,hogy kinek mekkorát nőt a borosta a lábán! :)

Nyaralni mi is együtt mentünk mindig, még a gyerek előtt is. De bulizni van,hogy külön. Pont, amit írtam,hogy vannak kifejezetten lányos esték. De ha más is hozza férjét, párját, akkor eljön az enyém is.

2015. jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Épp a 23. válaszoló nézetei miatt mondtam, hogy hagyhattok teret a másiknak.
2015. jún. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

A kèrdèsben îrtam, hogy ritkán előfordul hogy ő is elmegy a barátnőivel ès èn is a barátaimmal.

Ez kèt havonta kb 1 alkalom ès 1-2 óra.

2015. jún. 28. 10:18
 26/33 anonim ***** válasza:
Nagyon jo lehet a kapcsolatotok! Mi se megyunk egy jo ideje egymas nelkul! De nem sErtodnek meg, ha idonkent nelkulem menne! N
2015. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Azért most már kiváncsi vagyok, mióta vagytok házasok? Ha nem titok?
2015. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Nyolc ève vagyunk házasok.
2015. jún. 28. 12:33
 29/33 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy:) Az én barátom is ilyen, remélem ilyen is marad:D Nagyon jó érzés, persze elmehetne egyedül is, de ha nem akar, hát nem.

Eddig csak semmibe vettek, úgyhogy felüdülés ilyen emberrel együtt lenni! Ezt mindenkinek mondom:)

Aztán ha lepapucsozzák, akkor mi van? Nem érdekel egyikünket sem. Csak irigykednek.

2015. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Azt hittem, relatíve frissen házasodtatok. Az az általános meglátásom, hogy csak a házasség kezdeti szakaszában van ilyen, de ezek szerint akad kivétel is.
2015. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!