Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki vagyok azért mert a...

Ciki vagyok azért mert a feleségem nélkül nem megyek szórakozni?

Figyelt kérdés

Mi nap megkaptam, hogy mennyire gáz hogy a felesègemmel csak együtt megyünk mindenhova.

Nagy ritkán van az, hogy a barátaimmal elmegyek sörözni vagy a felesègem a barátnőivel meginni valamit.

A szabadidőnket szeretjük együtt tölteni.

Eszembe se jutna nèlküle elmenni bulizni, nyaralni stb.

Ez tènyleg ilyen ciki?


2015. jún. 27. 16:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos mennék, de amúgy nem ciki - a te dolgod.
2015. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki! És soha ne hagyd, hogy a hülye haverok befolyásolják az életeteket! Ha ti így érzitek, hogy nem akartok egymás nélkül elmenni, akkor senkinek semmi köze hozzá, és nincs joga emiatt lepapucsozni téged.Becsülendő az ilyen férfi, aki így gondolkodik. ne hallgass senkire, aki ilyeneket mond!
2015. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
63%
Nem ciki, de nyitottnak kell lenni arra az esetre, amikor valamelyik félnek az az ötlete támadna, hogy egyedül megy valahová. Nem lehet teljesen azonos az érdeklődési kör, hiszen mindig érik az embert új külső ingerek is, ráadásul nagyon unalmas, ha legalább 1-1 apróbb eltérés nincs az érdeklődésben stb,
2015. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk teljesen alap, és nagy ritkán van, hogy valamelyikünk elmegy egyedül. Így is alig vagyunk együtt, ezért fontos, hogy a szórakozás közös legyen. Viszont ha elmegyünk együtt egy buliba, nem lógunk egymás nyakán. Együtt érkezünk, de kis idő múlva mindegyikünk megtalálja a társaságát. De ez már inkább a habitusunk miatt van. Persze ez sem jelenti azt, hogy teljesen külön válunk, csak van hogy én elkezdek dumálni csajjal, ő meg talál magának pasi társaságot, és néha leszólítjuk egymást, hogy "Te figyelj kiscica, hadd mutassam be a...."

"pont arról beszélgettünk hogy..."

Majd hazafelé, vagy lefekvésnél beszámolunk egymásnak a tapaszlatokról. De olyan nincs, hogy egyik bulizik, a másik meg otthon ül.

Ja és nem ciki, hanem tök jó! :-)

2015. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, viszont azzal se értek egyet, hogy ez lenne minden esetben a normális. Emberfüggő, nekünk kell külön kikapcsolódás is, de rengeteg közös programunk is van.
2015. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
40%

Alapvetően ez nem feltétlen ciki, bár szerintem fontos, hogy legyen mindkettőnknek egy kis magánélete, amikor a barátaival megy valamerre.

DE

Mi az, hogy "Nincs szüksègünk arra, hogy "tetet hagyjuk a másiknak". " Komolyan a feleséged és attól félsz, hogy ha egyszer fél napig nem vagy a seggében, akkor megcsal? Ha jól értelmezem a helyzetet, akkor viszont nagyon nagy gondok vannak.

2015. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Úgy látszik fèlre èrtetted.

Egyáltalán nem vagyok fèltèkeny, a felesègem is ezen az állásponton van.

Ő sem tudja elkèpzelni azt, hogy külön utakon járjunk.


Köszi mindenkinek a választ, úgy látom vannak rajtunk kîvűl is olyanok akik îgx látják ezt.

2015. jún. 27. 18:13
 18/33 anonim ***** válasza:
68%
Nem ciki. Nekünk sincs igényünk rá, hogy a másik nélkül szórakozzunk. Egy barátnőm felajánlotta, hogy jöjjek velük nyaralni (2 párral). Az autóba 5.-nek fértem volna be, a párom nélkül. Így meg nem volt kedvem. Egyszerűen vele szeretem leginkább eltölteni az időmet. Nem tiltjuk egymást, de ha egyszer nem érezzük azt, hogy el akarnánk menni a másik nélkül, nem fogunk. A haverok meg mondjanak amit akarnak. :)
2015. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
79%

16... annyira tipikus a válaszod!

Egyáltalán nem írt ilyet a kérdező, és én is megtudom erősíteni. Azért nincs szükségük szabad térre, mert ha együtt vannak akkor érzik legjobban magukat, akkor érzik úgy, hogy szórakoznak. Készakarva minek menjenek külön erre arra, ha együtt jól érzik magukat? Semmi köze a kérdésnek a féltékenységhez, nem tudom miért kell beleerőltetni.

2015. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
76%

16# Te tényleg nagyon félreértelmezed a helyzetet. Nekem az jött le elsőre is, mint ami nálunk is van, hogy:

Tényleg ilyen fura egyesek számára, hogy mi szeretünk együtt lenni?

Miért kell ebbe mást bele látni és rögtön arra célozni, hogy baj van?

Egyáltalán miért kell bajt sugallni ebbe?

A kérdezőnek meg azt írom:

Ha az így jó, soha ne törődjetek más véleményével és legyetek boldogok!

2015. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!