Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki vagyok azért mert a...

Ciki vagyok azért mert a feleségem nélkül nem megyek szórakozni?

Figyelt kérdés

Mi nap megkaptam, hogy mennyire gáz hogy a felesègemmel csak együtt megyünk mindenhova.

Nagy ritkán van az, hogy a barátaimmal elmegyek sörözni vagy a felesègem a barátnőivel meginni valamit.

A szabadidőnket szeretjük együtt tölteni.

Eszembe se jutna nèlküle elmenni bulizni, nyaralni stb.

Ez tènyleg ilyen ciki?


2015. jún. 27. 16:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nektek igy megfelel, akkor ne érdekeljen más. Párommal ezen a témán szoktunk összekapni. Ő nehezményezi, ha én nélküle megyek bulizni. Ez akkor szokott bekövetkezni, amikor pl. ő éjszakás engem meg meghivtak valahova stb. Nem azért mert féltékeny, hanem mert túlfélt és zavarja, hogy mig ő dolgozik én bulizok. Szerintem ez önzés. Nem tudtunk mai napig dülőre jutni ezzel. Én nem tartom gáznak, hogy elmegyek, elvégre ennyi szabadság járhat. Ő is volt barátaival nélkülem moziba, mikor én épp államvizsgáztam, kinlódtam, mégsem szóltam semmit. Persze, én is féltem, de ha menni akar menjen. Engem nem zavar. Most pl. nyáron lesz egy csajos házi buli, amit én szervezek. Nem ismeri a lányokat, mivel egyetemistás barátaim. Nem jön senkinek a párja. Ilyen helyzetben sem mennél el a párod nélkül? Nekem meg ez furcsa. Szóval nem tudom én sem mi lesz, remélem megoldjuk és elfogadja, mert ha folyton morgás lesz akkor nem lesz túl hosszútávú a dolog.
2015. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
szerintem szívmelengető volt amit írtál sok boldogságot kívánok nektek <3 maradjatok mindig ilyenek
2015. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Cikinek nem ciki, sőt nagyon klassz lehet így élni. Csak arra vigyázzatok, hogy semelyikőtök se érezze magát ebbe a dologba bezárva. Ha esetleg valamelyikőtöknek valami külön érdeklődése alakulna ki és szeretne külön is elmenni rendszeresen, akkor ezt a másik ne érezze katasztrófának, a kapcsolat végének vagy ilyesmi.


A másik, ami fontos, hogy mindkettőtöknek legyenek bizalmas barátai a kapcsolaton kívül is. Az nem baj, ha közösek ezek a barátok. De ha valami nagy baj történik, pl. az egyikőtök pszichológiai beteg lesz, vagy ne adj isten elkezd erőszakoskodni, akkor legyen kihez fordulnia a másik félnek segítséget kérni, megbeszélni a dolgot.

2015. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!