Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap részegen jöttem haza...

Tegnap részegen jöttem haza hogy értessem meg anyummal h véletlen volt és nagyon sajnálom?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a névnapom és suli után elmentünk haverokkal inni, nekem meg sikerült valahogy nagyon leinni magam :S Voltam már részeg de nem enyire, nem délután, és nem mentem igy haza XD Kb. olyan 5 körül érhettem haza de nem emlékszem semmire tényleg nagyon sokat ittam :S Anyumnak már akkor feltünt, de kábé egy fél óra múlva szarul lettem, kimentem a WCre hányni, aztán ott elaluttam és anyum keltett fel :S Jó szarul voltam, vagy olyan este 8-9 körül van meg a kövi kép.

És bakker azóta azt halgatom h milyen ember vok h délután részegen meg cigiszagúan jövök haza és h sosem lesz rendes ember belőlem. Meg alkoholista leszek meg h ő nem ilyen gyereket nevelt meg sosem fog elengedni sehova :S És h hiába próbál nevelni én csak egyre nagyob hülyeségeket csinálok és reménytelen vok h valaha normális ember lesz belőllem :S Bаsszus és nem érti meg h véletlen volt és nem akarom ezt minden nap eljáccani. Már bocsánatot kértem tőle vagy 60x de nem érti meg. Így is állandóan mindenért én vok a hibás meg a hülye mindig csak bаsztat meg kiabál velem, már csak ez hiányzott :( Most mit csinájjak?

16/F


2010. márc. 4. 11:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek itt úgy beszélnek, mint ha minden középiskolás részeges disznó lenne. Sajnos tényleg sokan nem viselkednek a koruknak megfelelően, tinik esnek teherbe, stb. Ha valaki képes mértéket tartani, és tudja, hogyan ne legyen rosszul a piától, az még nem szégyen, ráadásul egészségesebb is marad. A kedves kérdező csak pár alap trükköt nem tartott be, amit sokan tényleg hozzá hasonlóan csinálnak még idősebbek is, ha a kérdező nem akar se otthon se az egészségnek bajt, akkor meg kell tanulni ezeket a trükköket, és kész. Anyukáddal meg próbáld kerülni a balhét és ne titkolózással, kicsit segítesz neki otthon, hasznossá teszed magad, nem fog fájni, hamarabb megenyhül, és ha megtanulod a trükköket, legközelebb majd kívülről nézheted, milyen az, ha a többiek fetrengenek az italtól, te meg legfeljebb álmos vagy, de legalább nem hányod össze magad és nem küszködsz napokig fejfájással meg hasonlók.
2010. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
De simán berúghatsz úgy, hogy nem veszi észre anyád, és akkor egyből azt fogja hinni h te tényleg nem iszol csak egyszer próbáltad ki. Ha elmész bulizni, egy idő után úgyis kijózanodsz, legalábbis annyira biztos, hogy ne vegye észre hogy ittál. És úgy menj haza.
2010. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Háááát én nem tanulok túl jól, egyetemre tuti h nem fogok menni szal ezzel nem védekezhetek :D

Am meg apumnak így is egy csomót szoktam segiteni itthon, tartunk egy csomó állatot és azokkal. Ő nem is bаsztat soha. Csak az a baj h ő meg nem szól bele az ilyenekbe ha anyumnak eldurran az agya :/

2010. márc. 4. 13:28
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer enis igy mentem haza,mert versenyeztem egy baratnommal,hogy en leszek a kiralyno ha tobb abszintet iszok persze vagy 3decivel leguritottam,otthon meg bevoltam porogve apunak magyaraztam,leejtettem a kenyeremet a szobaban apu benyitott,nezte mit csinalok,leis fekudtem,mert nem akartam,hogy igy lassanak,de nem haragudtak:-D akkor voltam 17eves es lany semmi baj elofordul mindenkivel egykis rosszasag
2010. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
76%
Mar nem csinalok ilyesmit,es regen elmondom mindennap eljartam a kedvenc kocsmaba,este 10ig,es 1-2 froccsot megittam,megsem vagyok alkoholista,mar nem iszok csak ritkan egy sort 7vegeken.22vagyok es 2es fel eve van elettarsam.
2010. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
40%

Nem olvastam végig az összes kommentet, szóval, bocsi ha valakit megismételnék...

De azért véletlenül vagyis "véletlenül" hogy a fenébe lehet berúgni? Egyébként is 16 évesen miért kellene sz..rrá piálni magad...én elhiszem, hogy "nagy vagy mar " az ilyensmihez, na de akkor is...Én sem vagyok olyan nagyon sokkal idősebb nálad, de ha részeg embert látok akkor egyből elfog a szánalom...csak egy tartás nélküli ember engedi meg magának azt, hogy addig igyon ameddig folyik a cipőjébe...ha nő a férfi...kiskorúak esetében még inkább...nem tudom miért olyan nagy divat be.b.szni? egyáltalán miért menő 3-4-5-6 sört meginni egymás után, még akkor is ha az már nem esik jól?

Mindegy a prédikációnak fele nem neked szól, csak kikivánkozott belőlem:P

Egyébként beszélj erről anyukáddal, és ne szavakkal, hanem tettekkel bizonyits, kezdésnek mondjuk jöhet egy takaritas:D

2010. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!