Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap részegen jöttem haza...

Tegnap részegen jöttem haza hogy értessem meg anyummal h véletlen volt és nagyon sajnálom?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a névnapom és suli után elmentünk haverokkal inni, nekem meg sikerült valahogy nagyon leinni magam :S Voltam már részeg de nem enyire, nem délután, és nem mentem igy haza XD Kb. olyan 5 körül érhettem haza de nem emlékszem semmire tényleg nagyon sokat ittam :S Anyumnak már akkor feltünt, de kábé egy fél óra múlva szarul lettem, kimentem a WCre hányni, aztán ott elaluttam és anyum keltett fel :S Jó szarul voltam, vagy olyan este 8-9 körül van meg a kövi kép.

És bakker azóta azt halgatom h milyen ember vok h délután részegen meg cigiszagúan jövök haza és h sosem lesz rendes ember belőlem. Meg alkoholista leszek meg h ő nem ilyen gyereket nevelt meg sosem fog elengedni sehova :S És h hiába próbál nevelni én csak egyre nagyob hülyeségeket csinálok és reménytelen vok h valaha normális ember lesz belőllem :S Bаsszus és nem érti meg h véletlen volt és nem akarom ezt minden nap eljáccani. Már bocsánatot kértem tőle vagy 60x de nem érti meg. Így is állandóan mindenért én vok a hibás meg a hülye mindig csak bаsztat meg kiabál velem, már csak ez hiányzott :( Most mit csinájjak?

16/F


2010. márc. 4. 11:56
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Megigértem neki de annyit mondott rá h sokszor hallott már ő ilyen igéreteket =(
2010. márc. 4. 12:21
 12/26 anonim ***** válasza:
72%
szerintem rúgjál be megint,jobb nem lesz de legalább a muternak igaza lesz.
2010. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha már mondtad, akkor most ne mondj neki semmit, hanem legyél jobban, tanulj, aztán kicsit segíts be neki otthon, pl. mosogass el, lepd meg, tudni fogja, miért csinálod, de legalább nem lát lustának.
2010. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
39%

Úgy hogy nem neked áll feljebb.

állj elé:igazad van anyu normális gyerek nem issza le magát fényes nappal-még éjszaka sem.

Egyébként tök jogosan mondja anyád a magáét.Elismered máskor is ittál.

Tudod az alkeszek így kezdik:Tegnap nekem volt névnapom,ma a Jenőnek van,holnap a Pistinek lesz.És a végén az akaratod mit sem fog érni...

Aztán iszunk erre-arra...

Szerintem ezeket a "haverokat"le kellene cserélned.

És basszus értsd meg:anyádnak igaza van.

2010. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Az is fontos, hogy mennyi piától rúgtál be.Mert ha kevéstől az csak igazolja, hogy mennyire nem vagy hozzászokva. Ha megittál mondjuk egy üveg töményet az már tényleg szomorú.

Én ennyi idősen volt, hogy bizony berúgtam, hánytam.

Aztán egyszerűen kinőttem belőle. Amúgy pont ellenkezője az igaz. Azokból lesznek a nagy piások, aki középiskolás éveikben soha nem ittak. Igazából, ha már elnézést kértél nem tudsz mást csinálni. Most egy darabig szedd össze magad.

2010. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Hát nem ittam vmi sokat 3-4 felest meg 2 sört meg rácigiztem csak nem annyira birom a piát aztán a gyomromnak ennyi bőven elég volt :P

Amúgy meg nincs semmi baj a haverjaimmal, szivesebben cserélném le anyámat mint őket. Ők legalább nem bаsztatnak álandóan :/

2010. márc. 4. 12:50
 17/26 anonim ***** válasza:
68%

Amit anyád veled csinál, azt úgy hívják, hogy lelki terror. Majd megtanulod, és egy idő után már nem fog hatni rád ezzel, addig meg kitartás;)

Különben meg milyen szülő az aki azt mondja a gyerekére, hogy soha nem lesz belőle normális ember? Én akármennyire is berúgtam tizenévesen, és rókáztam, soha nem mondott ilyet anyám, pedig ő antialkoholista, soha nem ivott egy korty alkoholt sem, apám meg csak simán kiröhögött, és fejcsóválva hozzátette, hogy leány, leány.

Érdekes módon nem lettem alkoholista, itt vagyok, gyerekem is van, akit felelősségteljesen nevelek:)

2010. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
60%

12:25 szerintem a középkorban élsz. Hagy világosítsalak fel. Manapság szinte minden egyes középiskolás gyerek hétvégente a sárga földig issza magát. Még a kitűnő tanulók is. Én is amikor elmegyek bulizni, általában részeg leszek, de ez nem azt jelenti, hogy hülye vagyok vagy alkoholista leszek. Össze szedtem már egy felsőfokú és egy középfokú nyelvvizsgát, és most hogy érettségi következik nem is járok bulizni mert tanulok hétvégén reggel héttől kb éjfélig. De amikor vége lesz az érettséginek úgy befogok rúgni, hogy a földön fognak haza húzni. És ezzel mindenki így van! Úgyhogy nagyon le vagy maradva, nem tudom hol élsz.

Kérdező,neked pedig azt mondom, hogy 2-3 évig még ilyen marad a helyzet, de utána nem fogja érdekelni a szüleidet mit csinálsz.

2010. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
2-3 év? Addig megbomlik az agyam
2010. márc. 4. 13:03
 20/26 anonim ***** válasza:
83%
Tanulsz normálisan? Mert akkor elmagyarázhatod nekik, hogy ne szóljanak bele tudod mit csinálsz, tudják jól, h jó tanuló vagy, szabadidődben meg azt csinálsz amit akarsz. Az én anyámat is azért nem érdekli már, mert tudja, hogy első a tanulás, egyetemre megyek stb.
2010. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!