Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Én is és a...

Tudnátok segíteni? Én is és a kislányom is szeretné, hogy kibéküljek a férjemmel.

Figyelt kérdés

Úgy fèl ève mentünk szèt, mind a ketten hibásak voltunk. Èn nagyon beletemetkeztem a munkába ès a gyereknevelèsbe ès őt elhanyagoltam.

Jelenleg kapcsolatban èl, de ahogy èn jobban nyitottam felè, úgy èrzem hogy ő is jobban nyit felèm.

Nagyon szeretem őt, szeretnèk vele kibèkülni ès tiszta lappal kezdeni mindent.

Mit tudnátok tanácsolni ezzel kapcsolatban?



2015. aug. 21. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
Woow,nagyon orulok nektek, gratulálok,remelem boldog család lesztek!😃
2015. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Nem tudom mennyire olvastad el a válaszokat/kommenteket, hogy mi vezetett idáig.

Èn örülök, hogy egy 12 ève tartó házasságot nem rugtunk fel olyan problèma miatt ami orvosolható.

Szent sem vagyok ès naiv "csajszi" sem.

Mi a garancia? A mai világban semmire nincs garancia, se új kapcsolatra sem règi kapcsolatra. Lezárjuk az elmúlt esemènyeket ès egy új fejezettel indulunk tovább, bízva a másikban.

2015. aug. 24. 13:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!