Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Én is és a...

Tudnátok segíteni? Én is és a kislányom is szeretné, hogy kibéküljek a férjemmel.

Figyelt kérdés

Úgy fèl ève mentünk szèt, mind a ketten hibásak voltunk. Èn nagyon beletemetkeztem a munkába ès a gyereknevelèsbe ès őt elhanyagoltam.

Jelenleg kapcsolatban èl, de ahogy èn jobban nyitottam felè, úgy èrzem hogy ő is jobban nyit felèm.

Nagyon szeretem őt, szeretnèk vele kibèkülni ès tiszta lappal kezdeni mindent.

Mit tudnátok tanácsolni ezzel kapcsolatban?



2015. aug. 21. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:

Hát a mi törtènetünk egy cseppet sem hasonlít ehhez :)

Mint fentebb említettem, èn voltam a ludas èn temetkeztem a munkába ès hanyagoltam el a fèrjem... 2,5 èvig ezt ő tűrte. Akkor lett neki ez a hölgyemèny, miután megtudtam akkor bèkèsen elváltak útjaink.

Soha nem mondtam a lányunknak, hogy apa új barátnője rossz. A fèrjem be se mutatta a kislányunknak az új barátnőt.


Úgyhogy elèggè mellè ment a te sztorid meg az enyèm.

2015. aug. 21. 19:39
 22/62 anonim ***** válasza:
11%

"A barátnő meg így járt, nem kell házas, gyerekes férfival kezdeni, pláne, ha még a válást sem adták be."


Áh majd el felejtettem:


Az általam ismert történetben bankárka miatt a feleség megkereste a férj szeretőjét, hogy vegye komolyan a férjet(mivel ippeg otthagyta, mondván jobb lesz ez igy mindenkinek) és valóban válnak, és ha szerető szereti a férjet akkor szeretné a feleség, hogy a szerető adjon egy esélyt a férjnek, és kezdjék ujra.


Noh, hát igy egész a történet eleje:DD

2015. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a szuper mesèt.
2015. aug. 21. 19:44
 24/62 anonim ***** válasza:
77%
Sztorik ide vagy oda, ha a férjed úgy jön veled össze, hogy a másik nővel is együtt van még, az szemét húzás tőle, és tőled is, ha nem tisztázod idejében a helyzetet. Ezt úgy hívják, hogy megcsalás. Ha bármibe is kezdtek, a másik nővel mielőbb tisztázzátok a helyzetet, mert ez neki is szar lesz. Egyik nap még úgy gondolja, hogy stabil kapcsolat, másik nap meg félremegy az ember... a minimum ebben a helyzetben az őszinteség.
2015. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
80%
Én megpróbálnám egy kicsit rábeszélni, hogy töltsön el egy kis időt magában. A saját érdekében is, hogy tudja, mit akar. Mert így csak punciról puncira ugrál, és épp az "látja el", akinél van.
2015. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
8%

23


Sajna nem mese, valós történet, valós szereplőkkel, a történetben szereplő némelyek ma is a közélet szereplője:D


90-es évek közepe.Bp-en:)


Ha mesélni támadna kedvem, akkor feltétlenül fogok szólni. De én sajna jobban szeretem a valós történeteket a meséknél:D Bár Hófehérke, és Hamupipőke a kedvencem:D

2015. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:

Ez egyèrtelmű, hogy ha újra kezdenènk a kapcsolatot akkor a kapcsolatából lèpjen ki.

Addig bele sem mennèk semmibe.


Elhiszem a törtènetet, de az èn problèmámhoz konkrètan semmi köze, egy fikarcnyi hasonlóságot nem tudtam felfedezni benne.

2015. aug. 21. 19:52
 28/62 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem egy vacsi/ séta keretében beszéljétek meg, de a gyerek nélkül!
2015. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
0%

27 Látom kedves, azért minuszoltál rögvest:DD


Talán nem tetszett?:D Hát pedig az igazság mindig napvilágra jőőő:D és hát hol van még a sztori vége:D Ez még csak a bevezető volt.Ha már lúd, legyen kövér alapon:D

2015. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:
Nem èn mínuszoltalak, de egyáltalán nem vagyok kiváncsi a baromságokra.
2015. aug. 21. 19:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!