Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Én is és a...

Tudnátok segíteni? Én is és a kislányom is szeretné, hogy kibéküljek a férjemmel.

Figyelt kérdés

Úgy fèl ève mentünk szèt, mind a ketten hibásak voltunk. Èn nagyon beletemetkeztem a munkába ès a gyereknevelèsbe ès őt elhanyagoltam.

Jelenleg kapcsolatban èl, de ahogy èn jobban nyitottam felè, úgy èrzem hogy ő is jobban nyit felèm.

Nagyon szeretem őt, szeretnèk vele kibèkülni ès tiszta lappal kezdeni mindent.

Mit tudnátok tanácsolni ezzel kapcsolatban?



2015. aug. 21. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
86%
Ha holnap beszélsz a férjeddel és megmondod neki, hogy szeretnéd újra megpróbálni és ő is belemegy ebbe, akkor azért azt is mondd meg neki, hogy legyen tisztességes és menjen haza még aznap és beszéljen a jelenlegi barátnőjével és szakítsanak. Mert az nem normális dolog, hogy hülyíti szegény csajt, miközben azon dolgozik, hogy hozzád visszasündöröghessen! Döntse el, hogy kit akar, téged vagy őt, és utána tartsa is magát ahhoz a döntéshez!
2015. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
Sok sikert!:)
2015. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
83%

Én előbb azt mondtam volna neki, hogy hagyja ott a csajt, aztán ha azt megteszi, kaphat vacsikát.


Így semmi veszteni valója sincs, két oldalról nyaljátok a heréit.

2015. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:

Majd a mai vacsora után kiderül hogyan tovább.

Ha normálisan meg tudjuk beszèlni ès az újrakezdès mellett döntünk akkor első lèpèse lehet az, hog az új kapcsolatát lezárja.

2015. aug. 22. 12:39
 55/62 anonim ***** válasza:
Na, mi lett kedves Kérdező?😊
2015. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Már én is kíváncsi vagyok a fejleményekre:)
2015. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Én is szeretném tudni, mert drukkoltam!
2015. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na tegnap este megvolt a vacsi.

Beszèlgettünk nagyon sokat, hogy hol rontottuk el, mikènt tudnánk rendbe hizni stb.

Vègül oda lyukadtunk ki, hogy mind a ketten szeretjük egymást ès hozzuk rendbe a házasságunkat :)

Első körben a kapcsolatát zárja le, ha az megvan utána haza költözik :)

Köszönöm mindenkinek aki drukkolt, remèlem, hogy minden jól fog alakulni.

2015. aug. 24. 11:24
 59/62 anonim ***** válasza:
34%

Egy szent vagy. Én ezek után nem tudnék megbízni benne. Mi a garancia arra, hogy két hónap múlva nem ül össze vacsira egy másik nőcivel, aztán veled szakít meg mindent?


Ennek a pasasnak egyedül kellene megrohadnia, remélem, tudja, mekkora mákja van, hogy ilyen naiv csajocskákat fogott ki magának.

2015. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Juhuuu! Örülök neki!:)

Sok sikert!

2015. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!