Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Én is és a...

Tudnátok segíteni? Én is és a kislányom is szeretné, hogy kibéküljek a férjemmel.

Figyelt kérdés

Úgy fèl ève mentünk szèt, mind a ketten hibásak voltunk. Èn nagyon beletemetkeztem a munkába ès a gyereknevelèsbe ès őt elhanyagoltam.

Jelenleg kapcsolatban èl, de ahogy èn jobban nyitottam felè, úgy èrzem hogy ő is jobban nyit felèm.

Nagyon szeretem őt, szeretnèk vele kibèkülni ès tiszta lappal kezdeni mindent.

Mit tudnátok tanácsolni ezzel kapcsolatban?



2015. aug. 21. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
Nem ilyen a fèrjem, de köszi.
2015. aug. 21. 19:15
 12/62 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon édibédi, hogy a kislány is azt akarja, hogy kibéküljetek, de teljesen irreleváns. Rengeteg gyerek akarja, hogy ne váljanak el a szülei.


Tisztában van azzal is a lány, hogy a szülei most rossz dolgot csinálnak? Mert ha nem, akkor nem érti, mi folyik körülötte. Azért mert nektek van egy közös gyereketek, nem írja felül azt, hogy az exed jelenleg párkapcsolatban él.


Mindenesetre érdekes erkölcsi nevelést kap a gyerek.

2015. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy nem jöttünk ki egymással ès most nem vagyunk együtt. De tudja azt is, hogy anya meg apa szereti egymást.

A fèrjem mondta neki, nem èn.


Viszont az èszrevettem, hogy itt mindenki nagyon jól tud ítèlkezni, de konkrètan tanácsot senki nem ad.

2015. aug. 21. 19:20
 14/62 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg az exednek, hogy hagyja ott a párját, és menjen haza.
2015. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
36%

A férj jelenleg házasember, ha ennyire szigorúan vesszük a dolgokat, akkor a barátnő a betolakodó idegen, apu meg félrek.fél.


Kérdező, erre az a legegyszerűbb módszer, hogy megpróbálod tisztázni a férjeddel a dolgokat. Szerezz bébiszittert, hívd el (külső helyszínre) vacsizni, és hozd fel a témát. Hagyj neki időt, hogy átgondolja, nem hiszem, hogy egyből a nyakadba ugrik.

Nincs abban semmi elítélendő, hogy két ember helyre akarja hozni a hibáját, minden családban vannak konfliktusok, amik akár idáig is fajulhatnak. Ismerőseim között két olyan család van, ahol ugyanígy szétmentek, aztán hónapokkal később, amikor mindenki lehiggadt, átgondolták a dolgokat, újra összejöttek és együtt vannak.

A barátnő meg így járt, nem kell házas, gyerekes férfival kezdeni, pláne, ha még a válást sem adták be.

2015. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
75%

Mindenképpen beszélnék akkor vele és tisztáznám a helyzetet. Elmondhatnád neki, mit érzel, igazából veszíteni valód nincs. Azt is elmondhatod neki, hogy tisztában vagy vele, hogy te tehetsz arról, hogy elromlott, ami köztetek volt, de te szeretnéd ezt a házasságot rendbe hozni, nemcsak a gyerek miatt, kettőtök miatt is és ezért hajlandó vagy változtatni és feleségként, nőként is benne lenni a kapcsolatban, nemcsak anyaként. Veszíteni valód igazából nincs, majd mond rá valamit.

Kezdésnek talán áthívnám vacsorára úgy, hogy kettesben vagytok. Ebből már ő is levágja, mit szeretnél és ha látod rajta, hogy örömmel megy, te is tudhatod már, hogy hányadán álltok, ismered a reakcióit, hiszen a férjed.

2015. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
38%

Kisértetiesen hasonlít a történeted, egy általam ismert történethez, amibe a gyerek 4 éves volt.


Volt egyszer egy házaspár, akik nem igen illetek össze.Tenger cirkusz, az egész ismeretség előtti viták, veszekedések, és rendszeres megcsalások, mindkét oldalról. Mig nem egyszer a feleség beújított egy bankár figurával, kiről azt remélte, hogy jobban keres mint férjura, és elismerté teszi a sznob társaság felé.Ezért férjufrával sem 4 éves gyermekével mit sem tőrődve, a férjet elküldte sűrgősséggel, mert hát bankárkomának gyorsan kölotöznie kell hozzá. Addig már férj is bevallotta, hogy van szeretője. Gyorsan összehoztak egy talit: feleség, férj, férj szeretője, és összeismertették a szeretőt a gyerekkel (természetesen a gyerekhez való instrukciókat átadva a másik nőnek-mint "jó" anyához méltón) és a férj reptetve lett.Oda költözött a szeretőhöz. Gyerek meg egyik héten feleségnél, másik héten férjnél-mindezt 4 évesen.

Igy éldegélt a 4 felnőtt.

Telt múlt az idő a feleség rájött, hogy hát bankárkoma nem úgy tejel ahogy kéne, és fele annyit hoz haza mint a férj, ráadásul még smucig is, szóval asszonykának nem lett pálya. A férj meg kivirult, megnyugodott, a gyerek bódóg volt, megszerette a szeretőt, és már lassan jobb családot alkottak, mint az eredeti. A gyerek a szeretőről mesélt állandóan, a férj kivirult, me4gnyugodott, csak a feleség nem.Egyre több cirkusz volt a bankárkával a pénz miatt. Feleség anyukája nem nézhette ám ezt tétlenül és kezébe vette az aknamukás irányitáskáját, hogy a "családot" ujra egyesitse.Elkezdte megdolgozni a gyereket, és bőszen mondta, hogy a szerető miatt vesztette el az apukáját, és hogy a szerető egy gonosz némberke, akinek sose szabad szótfogadnia.Egyre többszőr lett áthíva állatkerti látogatáskára apuka stb-stb. Nem rablom tovább az időtőket, de bankárka kivágva, apukának meg meg lett monda, hogy ha nem megy "haza" a gyerök érdekébe, akkor bizon nem hetente láthatja a gyereket, hanem maximum 2 hetente-már ha jól viselkedik. Férj szeretővel beszél (szerető átlátott anyóska műsorán, és nem szállt be..a gyermeket a mai pillanatig az emlékeiben szereti) és "haza2 megy, hogy a család egyesités megtörténjen. Mindezt egy szombati napon.Igaz hogy hétfő hajnalban már a szerető ajtajában sirt, hogy a szerető ne hagyja el, de ez már egy következő fejezet.



Hát ezért kérdeztem kedves, hogy a másik nővel mi van:D

2015. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Úgy èrzem, hogy menthető ez a kapcsolat.

Az eddigi visszajelzèseiből azt szűrtem le, hogy ő is így gondolhatja.

A vacsora szuper ötlet, mèg megpróbálom a hèten össze hozni.

2015. aug. 21. 19:34
 19/62 anonim ***** válasza:
37%
A barátnő meg így járt... hmm, azért a gyerekemet ne nevelje olyan, aki nem tud magában lehiggadni, és máris más nőbe kell dugnia a farkát.
2015. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
52%
Én sem bíznék benne.
2015. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!