Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Én is és a...

Tudnátok segíteni? Én is és a kislányom is szeretné, hogy kibéküljek a férjemmel.

Figyelt kérdés

Úgy fèl ève mentünk szèt, mind a ketten hibásak voltunk. Èn nagyon beletemetkeztem a munkába ès a gyereknevelèsbe ès őt elhanyagoltam.

Jelenleg kapcsolatban èl, de ahogy èn jobban nyitottam felè, úgy èrzem hogy ő is jobban nyit felèm.

Nagyon szeretem őt, szeretnèk vele kibèkülni ès tiszta lappal kezdeni mindent.

Mit tudnátok tanácsolni ezzel kapcsolatban?



2015. aug. 21. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
0%
24%-os, te lettél volna a sztoriban a szerető? Mit mondjak, nem volt túl magasra téve a mérce:D
2015. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
0%

31 Hátha az én mércém alacsony, akkor elképzelheted a feleséget, aki 3x rosszabb mint én:D


De végül is ha már %-nál vagyunk. Tudod jobb a kevéske %, mint s.ggnyalónak a stikába felnyomott 73%-a:D


Én kevesebbel is beérem, de a s.ggnyalás a te reszortod volt mindig is:D

2015. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

Megkèrlek ne a kèrdèsem alatt taglaljátok ezt.

Èn normális válaszokat várok a kèrdèsemre nem pedig mesèket, ès egymás szapulását.

Köszönöm

2015. aug. 21. 20:39
 34/62 anonim ***** válasza:
64%

Bocsi, kérdező, csak ez az önelégült, ostoba stílus már az agyamra ment. Aki még helyesen írni sem tud, legalább kapcsolja be a helyesírás-ellenőrzést.


Befejeztem, még egyszer elnézést.:-)

2015. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

Igazából nem neked szólt a kèrèsem.

De nagyon idegesítő, hogy van egy problèmám amire èrtelmes válaszokat várnèk külső emberektől ès idejön trollkodni.

2015. aug. 21. 20:45
 36/62 anonim ***** válasza:
64%

Előre jelzem, csak a második oldalig jutottam, az alapján írok. Gondolom sok itt az új nő vagy szerető, de 100%- ban igaza volt annak a válaszadónak, aki azt írta, hogy itt jelenleg a "barátnő" a betolakodó és így járt ha "megcsalják" Nem tudom mit kell ezen fennakadni. Az egy dolog hogy különváltak, de én mondjuk tutira nem kezdenék nős pasival. Először is megkérdezném hogy "Válóper beadva, apukám? Na ha igen, akkor esetleg szóba állok veled. Addig nem." A házasság nem csak jogi kapcsolat, tetszik vagy nem tetszik. A nehézséek és a különköltözés viszont még nem vetnek véget egy házasságnak. Azt el kell dönteni és el is kell indítani. A kérdező és a férje ezt nem tették meg (még a döntésig sem jutottak, könyörgöm!) tehát még egy nagyon is élő - csak épp nehézségekbe ütköző - kapcsolatba lépett az oda nem illő harmadik.


Még ha el is hanyagoltad a férjedet, kérdező, én úgy gondolom hogy gerinctelen dolog volt a válás előtt barátnőt (azaz qrótársat) keríteni, mert jelen helyzetben a férjed csal téged, ami szerintem nagyobb bűn a munkába temetkezésnél. Hogy mit tennék a helyedben? Ha ez a barátnő nem lett volna - mint ahogy van - és egy kis különélés után jöttél volna rá a hibádra és tennél ellene, akkor azt mondanám hogy hajrá, semmi sincs veszve. Viszont azzal, hogy a férjed már szeretőt kerített még mielőtt egyáltalán eldöntöttétek volna hogy ennek végleg vége vagy sem - Nos, hogy is mondjam - ezt ezen a ponton nyírtátok ki. Most úgy érzed szeretitek egymást, te vagy a hibás meg stb. de a nehézségekre nem egy szerető a megoldás. Azt akkor már megette a fene és ha most ki is békültök és el is ül a dolog, ez szálkaként ott marad. Az ilyen sosem ilyenkor érződik, hanem majd később, amikor már "nyugi" lesz. A kislányodnak pedig nem hiszem hogy egészséges példa lenne ez a se veled - se nélküled, egyszer ezzel - másszor azzal...


Az én férjem is belefeledkezik olykor - olykor a munkába. Sokszor kénytelen, mert annyit kap. Akkor most cuccoljak el és csaljam meg minden alkalommal, amikor nehézségeink vannak a kevés együtt töltött idő miatt? Hát, érdekes...


Dönteni te fogsz.

2015. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
0%
Köszi a segítő válaszomra a minuszt... balf.szok...
2015. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:

Sajnos 2,5 èv alatt 3x volt köztünk szex. Nem a különválásunk után kavarodott össze ezzel a nővel hanem mèg előtte.

Lènyegèben meg tudom őt is èrteni.

De bízom benne, hogy a kapcsolatunkat helyre lehet mèg hozni.

2015. aug. 21. 21:33
 39/62 anonim ***** válasza:
68%
Bocsi, de nem hiszek abban, hogy egy nős/férjezett ember erkölcséért minden utcán szembejövő felelős, csak az nem, aki az esküt tette.
2015. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
Persze, ő is hibás volt hogy a kapcsolatunk oda jutott ahova.
2015. aug. 21. 22:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!