Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Én is és a...

Tudnátok segíteni? Én is és a kislányom is szeretné, hogy kibéküljek a férjemmel.

Figyelt kérdés

Úgy fèl ève mentünk szèt, mind a ketten hibásak voltunk. Èn nagyon beletemetkeztem a munkába ès a gyereknevelèsbe ès őt elhanyagoltam.

Jelenleg kapcsolatban èl, de ahogy èn jobban nyitottam felè, úgy èrzem hogy ő is jobban nyit felèm.

Nagyon szeretem őt, szeretnèk vele kibèkülni ès tiszta lappal kezdeni mindent.

Mit tudnátok tanácsolni ezzel kapcsolatban?



2015. aug. 21. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
66%

1. az, hogy a kislányod mit akar, tök nem lényeges, neki ebbe semmi beleszólása nincs

2. 2,5 év alatt 3x dgtatok?! Hát, nem kell csodálkozni, hogy mást keresett

3. a férjed ennek ellenére eléggé szmét, mert előbb válnia kellene - vagy legalábbis beadni a keresetet -, és csak utána mást krni

2015. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 piroska és a farkas ***** válasza:
53%
Én csak simán drukkolok, hogy visszataláljatok egymáshoz! Hajrá!
2015. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

Nem valóban nincsen beleszólása de mègiscsak az apjáról van szó.


Azon, hogy ez megtörtènt nem is csodálkozom, a hibáimat beismerem ès nem is sajnáltatni jöttem magam.


Az pedig, hogy egyikünk sem adta be a válókeresetet, számomra pozitív dolog.

2015. aug. 21. 23:41
 44/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Èn is bízom benne :)
2015. aug. 21. 23:42
 45/62 anonim ***** válasza:
61%

Első válaszoló vagyok. Én is nagyon remélem, hogy összejöttök! Neki melletted a helye, főleg, ha szeretitek egymást. A kiscsaj meg majd keres magának gyerektelen palit, túl fogja élni.Az már legyen az ő baja.

Nektek sok sikert kívánok, remélem, rendbejön közöttetek minden! csak innentől figyelj arra, hogy ne a gyerek legyen mindennek a középpontja, mert ő csak átutazóan van, úgyis egyszer elmegy otthonról, saját családja lesz.Neked pedig a férjed mindig melletted lesz, ha minden jól megy, és ezentúl rá is sokat figyelsz. Szívből kívánom, hogy így legyen! Hajrá! :)

2015. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
átutazóBan
2015. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
61%

Én is remélem, hogy összejöttök!

Majd írd meg!:)

2015. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
100%
Túl naiv vagy. Ő meg kihasználja. De te tudod.
2015. aug. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
Kerdezo,majd leírod azert ,hogy mi lett ennek a vege?:)
2015. aug. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:

Nem is vesztegettem sokáig az időt, felhívtam hogy holnap van-e kedve velem vacsorázni, beszèlgetni.

Rögtön bele eggyezett, hát várom a holnapi fejlemènyeket.

2015. aug. 22. 09:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!