Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális dolog az, h ha elutazunk 2-3 napra valahova, mindig be kell mennünk puszival elbúcsúzni párom szüleihez?

Figyelt kérdés
...És mikor hazajövünk, még aznap este át kell mennünk élménybeszámolót tartani. Párom 28 éves.
2010. márc. 12. 13:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez teljesen normails,mivel barmi tortenhetne veletek!Es o biztosra veszi,hogy elbucsuzzatok szeretetben,en ezt nagyon szepnek latom!Sajnos en nem tudok elbucsuzni szuleimtol,mert Angliaban lakok,es mindig repulok,szoval barmi lenne odafele uton,nem lenne lehetosegem elbucsuzni!!!22/L
2010. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Neveltetés kérdése. Ami engem illet,szerettem volna ilyen családban élni,de nem adatott meg. Aki nincs ehhez a családmodellhez hozzászokva, annak ez nyálasnak és túlontúl ragaszkodónak tűnik. Ha nem bírod, intézd úgy, hogy amint lehet elköltözzetek!
2010. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%
De vegulis ilyen rovid ut eseteben,elegge kulonos,legalabbis nem kellene mindig,mert 2-3nap meg nem a vilag vege!De azert ez becsulni valo,hogy elbucsuzik toluk,biztosan erzekeny lelek,es szereti a szuleit,szerintem senki sem tokeletes,es ha szereted a parodat akkor igy fogadod,el senki sem ugyanolyan,mindenki egy masik lelek!Szoval ne iteld el1Elozo vagyok 22/L
2010. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Második 13:30: Ez elég szörnyen hangzik. Én nem szeretek kötelességből puszilkodni "idegenekkel", és nem pont ezzel szeretnék útra kelni. (Anglia?? Egyszer szóba került, h a 23 éves fiuk kimenne pár hónapra, de anyuka olyan ellenállást tanúsított, h semmi nem lett belőle.)
2010. márc. 12. 13:34
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy voltunk felnevelve,hogy köszönünk ha elmegyünk,és ha megérkezünk...Ha mindennap az se baj.Ez természetes.Már felnőttként a gyerekeimet is erre neveltem,és bizony jól esik amikor hazajönnek a suliból köszönnek,és dumálunk egy kicsit..A nagy rohanásban jól esik egy kicsit megállni is...

Mi ebben a rossz??

2010. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Az, amikor már külön család vagy, és akkor is elvárják ugyanezt. A gyerekemmel én is szeretném úgy csinálni, ahogy te.
2010. márc. 12. 13:42
 17/28 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan az anyosod miatt nem johetett angliaba a nagyfiatok??Hat ezt nevezem feltesnek!:-OPedig itt rengeteg lehetoseg van,es nagyobb a biztonsag is en ugy erzem!En meg mindenkepp 10evet szeretnek itt elni,ha nem eletem vegeig,mert mar erre is gondoltam!A fiatok szeretne meg kijonni?Vagy mar telejsen lemondott rola?Mert szerintem jobb lenne neki,mivel itt tenyleg ratalana onmagara,es meglehetne mindene!En otthon csoro voltam,itt azert mar jobb a helyzetem sokkal!!!22/L
2010. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Az ő fiuk, nem az enyém, de alapvetően igen.
2010. márc. 12. 13:57
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha neked a párod szülei kvázi idegenek,akkor ne csodálkozz,ha te is az vagy.Akkor miért is engedjék Angliába egy idegennel a gyereküket?

Sajnálom te vagy az a tipusú nő,aki meg fogja keseríteni a férje,anyósa,a gyerekei és a saját életét is.Mert eszetlenül harcolsz.A barátodnak csak egy anyja van,te nem lehetsz az.

Én a mai napig adok puszit apámnak,ha jövök-megyek.Pedig 40 éves vagyok.És nem gáz.

2010. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Légyszíves olvasd már el a válaszomat, mielőtt írsz. Az anyósom fia egyedül ment volna külföldre dolgozni, pénzt keresni 3 hónapra.

Az anyósom sose lesz az anyám, a szüleimnek én is szoktam puszit adni, ha találkozunk.

2010. márc. 12. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!