Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális dolog az, h ha elutazunk 2-3 napra valahova, mindig be kell mennünk puszival elbúcsúzni párom szüleihez?

Figyelt kérdés
...És mikor hazajövünk, még aznap este át kell mennünk élménybeszámolót tartani. Párom 28 éves.
2010. márc. 12. 13:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én megértelek kedves kérdező, mert más az, amikor még az ember független és együtt lakik a szüleivel, meg más az, ha már külön laknak és társa van. Ha akkor is fel KELL ugrani elköszönni, az már gáz, akkor már nem élhetik kötöttségek nélkül az életüket a fiatalok. Főként az a gáz, hogy még akár meg is sértődnek, ha elmarad a puszizás.... Ebben ez a gáz. Mondjuk én azt javaslom, ettől függetlenül, hogy barátkozz meg ezzel, mert azért nem nagy probléma ez, de valóban megértelek, hogy zavaró lehet!
2010. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ja és ilyen esetekre miért nem jó nekik egy telefon? Odaszóltok, hogy most elmentek 2-3 napra, gondolom onnan is telefonáltok, meg ha hazaérkeztetek, akkor is telefonáltok.... De ne kelljen elsőnek lennie annak, hogy azonnal felugrani élménybeszámolni, még szinte ki sem pakoltatok....
2010. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nálunk így kezdődött, utána úgy folyatódott, hogy ne menjetek mert messze van.(anyuka tanácsa) A szüleim 260 km.-re laktak tőlünk, utána ne menjünk nyaralni mert veszélyes. Már nem lakom ott.
2010. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Jaj, hát nekünk is adnak javaslatokat, hogy hova menjünk és hova ne (mert veszélyes), de nem szoktuk figyelembe venni. A hazaérkezéskor azt várják el, h még a csomagokkal együtt menjünk be beszámolni, vagy ha esetleg hazajövünk előtte, akkor kb. 10 perc után szól a telefon, hogy gyertek át.
2010. márc. 12. 15:24
 25/28 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam. Nekem ráment a kapcsolatom.Mert engedetlen voltam.
2010. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Legyetek jók, ha tudtok.
2010. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ezzel semmi baj. én naponta látom anyósomat mikor hazajövök (nem velünk lakik, de ő szokta elhozni a lányomat az oviból), és minden nap puszival üdvözöljük egymást. pedig csak fél órát beszélünk utána, megkávézunk, puszi, aztán megy haza...ha több napra elutazunk, akkor meg evidens...főleg, hogy ő szokott addig "bébiszitterkedni".
2010. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem is "normális"...

Örvendj hogy ragaszkodnak hozzátok...

Amennyire látom nem tartod túl nagyra az anyósodat, innen is ered a feszkó..."Az anyósom sose lesz az anyám"

Lehet, hogy nem lesz, sőt biztos, de a párodat neki köszönheted és emiatt "kötelességed" (idézőjelben, mert embere válogatja) szeretni őt...

ha nem akarsz nem mész át, csak azért hogy nekik jó legyen ne képmutatóskodj...a hátuk mögött meg mocskolássz...

jöhet a lepontozás:)

2010. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!