Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esne ez vagy...

Nektek rosszul esne ez vagy túl érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel rosszul lettem, annyira, hogy kórházba kellett mennem. Elvitt a párom, de útközben közölte, hogy nem marad ott velem és nem is fog hazahozni. Köpni nyelni nem tudtam. Nagyon rosszul voltam, alig tudtam járni, nem tudtam, mi lesz a kórházban, ott kell-e maradnom.

A munkája rugalmas, és tegnap délután 4-kor volt fix programja. Ez pedig reggel 9-kor történt. Amikor felhívtam, hogy hazaértem, akkor épp beült valahova kávézni.

Nagyon rosszul esett, főleg, hogy eddig nem ilyennek ismertem meg, figyelmes, kedves volt eddig. 6 éve vagyunk eddig. Sose volt ilyen. Igaz, ilyen beteg sem voltam még soha.


2015. szept. 25. 10:41
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Annyit mondott, hogy ő megy dolgozni.

De ismerem a munkahelyét és a munkáját. Akkor jön, megy, amikor akar. Kivéve, ha program, megbeszélés van. Tegnap 4-kor volt csak programja.

Nem tudom, hogy mondjam-e neki. Ahogy írtam, eddig kedves volt. Ma is munka után főz nekem kaját, mert én nem tudok sokáig fent lenni.

Csak rosszul esett tegnapi. De akkor ezek szerint nemcsak nekem fura ez.

Egyébként néhány hónapja volt egy műtétje, én végig mellette álltam. Mondta is, hogy milyen jól esik neki, mert a családja konkrétan sz_art rá, hogy mi van vele.

2015. szept. 25. 12:25
 12/33 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon rosszul esne.

Mivel eddig mindig figyelmes, kedves volt, nem lehet, hogy van valami fóbikus kapcsolata a kórházakkal?

2015. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom, szerintem olyasmi lehet, amit írtam már korábban, hogy nem tudja, hogy hogy viselkedjen ilyen helyzetben, vagy nem tudja kezelni, ha valaki szenved, aki közel áll hozzá.

Nem haragszom rá. Csak azért elgondolkodtam, hogy ha majd a gyerekünk beteg lesz, akkor is elmenekül? (Még nincs gyerek, de most szeretnénk.)

2015. szept. 25. 12:41
 14/33 anonim ***** válasza:
78%
Valószínű, hogy akkor is majd csak saját magadra számíthatsz. ne keressünk már mentségeket egy önző emberre, unalmas már hogy szegény férfiakat állandóan csak sajnálni kell, meg megérteni, meg felmenteni...ők meg következmények nélkül belesz@rhatnak a saját fészkükbe, igaz?
2015. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt ez gáz.


Másrészt: sajnos van, aki leblokkol és iszonyú rosszul kezeli az ilyen helyzetet. Vele kéne erről beszélned, mert ha ez a helyzet, akkor azt NEKI kell megoldania magában, akár szakértő segítséggel, pszichológussal.

2015. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen férfi. Ha egy infúziós tűtől elszalad, akkor hogy lehet felnézni rá vagy komolyan venni??????
2015. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Így van kedves utolsó!
2015. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
hát ez nekem is szarul esett volna
2015. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azóta történtek más fura dolgok is :( Úgyhogy elég komolyan el kell gondolkodnom :(
2015. szept. 25. 19:18
 20/33 anonim ***** válasza:
Mi történt kérdező? :/
2015. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!