Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esne ez vagy...

Nektek rosszul esne ez vagy túl érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel rosszul lettem, annyira, hogy kórházba kellett mennem. Elvitt a párom, de útközben közölte, hogy nem marad ott velem és nem is fog hazahozni. Köpni nyelni nem tudtam. Nagyon rosszul voltam, alig tudtam járni, nem tudtam, mi lesz a kórházban, ott kell-e maradnom.

A munkája rugalmas, és tegnap délután 4-kor volt fix programja. Ez pedig reggel 9-kor történt. Amikor felhívtam, hogy hazaértem, akkor épp beült valahova kávézni.

Nagyon rosszul esett, főleg, hogy eddig nem ilyennek ismertem meg, figyelmes, kedves volt eddig. 6 éve vagyunk eddig. Sose volt ilyen. Igaz, ilyen beteg sem voltam még soha.


2015. szept. 25. 10:41
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Kérdezte, hogy hozzon-e valamit a boltból. Mondtam, hogy sajt nincs itthon, meg ennék valami csokit.

Erre, hogy akkor kifizetem, 1500 Ft. Ő kb. 4x annyit keres, mint én. Nekem sem esik nehezemre kifizetni. De én senkivel (nemhogy a párommal) nem fizettetnék ki semmit így. Én is sokszor vettem neki valamit, sose engedtem, hogy kifizesse, nemhogy kértem volna.

Csinált kaját. De hogy ugye én fogok mosogatni. Oké, megcsináltam. De én erre sem kértem volna fordított esetben őt. Mint ahogy, amikor ő volt komolyabban beteg, én mindent megcsináltam, semmire sem kértem meg, és ha volt valami dolga, akkor mindig felajánlottam, hogy megcsinálom helyette.

Nem tudom, hogy túl nagyok e az elvárásaim. Csak nekem fura, hogy ami nekem természetes, az neki nem. És hát eddig nem volt ilyen.

Egyébként beszéltem vele. Még ő sértődött meg, hogy ő nem elég jó nekem.

2015. szept. 25. 20:07
 22/33 anonim ***** válasza:
Ültesd le nagyon komolyan, és mondd el, hogy nem szemrehányást akarsz tenni és nem követelőzni szeretnél, egyszerűen meg kell beszélnetek, mi történt. Ez nagyon nem oké így!
2015. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
És az előbb még azt írtam, hogy talán a sokk alatt viselkedett így (bár az sem jó), de mostmár rengeteg idő eltelt, megnyugodhatott volna...
2015. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Bajban ismerni meg az embert. O mar az elso akadalynal elbukott.
2015. szept. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
Van olyan embertípus, aki szerető társ, egészen addig amíg egy olyan helyzetbe nem kerül, amit ő nem tud kezelni, megoldani (ilyen például a betegség a családban). S mivel tehetetlennek érzi magát,ezért menekül előle.
2015. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Ez nagyon furán hangzik, de nem tudom máshogy megfogalmazni, olyan, mintha "irigy" lenne. Sajnáltatja magát és úgy csinál, hogy most nekem kéne figyelmesebbnek lennem vele.
2015. szept. 26. 09:14
 27/33 anonim ***** válasza:
Na de mire fel irigy? És miért sajnáltatja magát??
2015. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Úgy csinál, mintha ő lenne beteg és várja, hogy babusgassam.
2015. szept. 26. 12:23
 29/33 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, hogy egy 5 éves gyerek szintjén van a barátod.
2015. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Hát vicces, pedig idősebb nálam, mert a velem egykorúakat nagyon gyerekesnek tartom. De úgy látszik, ő is az.
2015. szept. 26. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!