Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esne ez vagy...

Nektek rosszul esne ez vagy túl érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel rosszul lettem, annyira, hogy kórházba kellett mennem. Elvitt a párom, de útközben közölte, hogy nem marad ott velem és nem is fog hazahozni. Köpni nyelni nem tudtam. Nagyon rosszul voltam, alig tudtam járni, nem tudtam, mi lesz a kórházban, ott kell-e maradnom.

A munkája rugalmas, és tegnap délután 4-kor volt fix programja. Ez pedig reggel 9-kor történt. Amikor felhívtam, hogy hazaértem, akkor épp beült valahova kávézni.

Nagyon rosszul esett, főleg, hogy eddig nem ilyennek ismertem meg, figyelmes, kedves volt eddig. 6 éve vagyunk eddig. Sose volt ilyen. Igaz, ilyen beteg sem voltam még soha.


2015. szept. 25. 10:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
ne haragudj,de a "nem elég jó nekem" szöveg a párodtól, szánalmas, mert csak téged próbál lenyomni.Most hogy beteg vagy erősebbnek érzi magát és gondolj bele ha már most féltékeny csak arra, hogy te beteg vagy hogyan viselkedne akkor ha közös gyereketek lenne :S én a helyedben hanyagolnám a párod és szakítanék vele.Aki a beteg nejét lenézi és elvárja hogy ő legyen ápolva, az sosem állna ki melletted.
2015. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ő nem gyerekes, hanem követelőző és zsarnoki.
2015. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Persze,hogy gyerekes mivel férfi.Valószínűleg "derogálna" neki körülötted ugrálnia.....
2015. dec. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!