Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élőben nem megy, interneten...

Élőben nem megy, interneten kitörlik a leveleimet. Akkor HOGYAN ismerkedjek? 21/F

Figyelt kérdés
Az interneteshez annyit fűznék hozzá, hogy nem azt írom, hogy "mizu?" "tetszel írj" meg hasonló baromságokat, ettől kreatívabb vagyok.
2010. márc. 15. 16:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Akkor b.szhatom magyarán az egészet!
2010. márc. 15. 17:03
 12/24 A kérdező kommentje:
17.03 Milyen általánosításról beszélsz?
2010. márc. 15. 17:05
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire görcsösen akarod nem fog összejönni, ezt garantálom neked. Legyél bátor és ismerkedj élőben. Menj oda ahhoz aki tetszik. Marha sokan lesznek, akik elküldenek, de szerinted kinek megy pofára esések nélkül? Az élet nem csupa boldogság és öröm, bizony mindenért meg kell szenvedni, a kérdés, hogy te ezeket a szenvedéseket hogy éled meg és hogyan állsz talpra utána. Aki felfogja úgy, hogy mindenképp nyert, legalább tapasztalatot, annak sokkal hamarabb lesz kapcsolata és rengeteg olyan férfit látok, aki nem mondható jóképűnek, sem gazdagnak mégis imádják a nők. Pont a magabiztosságáért. Tegyél meg magadnak azzal egy szívességet, hogy megpróbálod ezt a taktikát. Meglátod, előbb utóbb eredményes leszel.
2010. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Kösz Utolsó, de nincs elég kitartásom hozzá, sőt általában véve semmihez. Akkor mégis csak nekem van igazan ez nem fog menni sehogy sem.:S Akkor a kérdésem is tárgytalan már.
2010. márc. 15. 17:12
 15/24 anonim ***** válasza:
16:48-nak szólt az általánosítás!!!
2010. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Oké!
2010. márc. 15. 17:12
 17/24 anonim ***** válasza:

Mást nem fogsz hallani, csak azt, hogy idővel.

Regisztrálj minél több oldalra, chatelj, menj bulizni, akármi, de ne add fel.


Aki meg beszólt a nőknek: 4 éve van komoly kapcsolatom, 16 voltam, mikor összejöttünk. Nem gazdag a srác, sőt, még munkahelye sincs. Ezt add össze.

2010. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát de könyörgöm nincs kitartásod az udvarláshoz??? Akkor hogyan akarsz kitartani egy komoly kapcsolatban??? Állj már egy kicsit a talpadra! Legalább annyit tegyél meg,hogy pár héten keresztül eljársz szórakozni a barátaiddal, kicsit kipihened a csalódottságodat és utána újult erővel nekikezdesz. Mégis miért ne menne??

Interneten is sikerülhet, sok pár ott ismerkedik meg. Ha kitörli valaki a leveledet akkor írsz egy másiknak, valószínű nem tetszettél neki, vagy már megtalálta a párját, vagy egy kamu regisztráció volt. Kitartás nélkül hogy vársz bármilyen eredményt? Legalább az esélyt add meg magadnak :S Mégis mit vársz, hogy az öledbe hulljon egy barátnő? Kicsit térj már észhez és nem lesz gond :) A szüleid is megismerkedtek valahogy, ahogyan a nagyszüleid is. Nem olyan lehetetlen és nehéz dolog ez, csak egy kicsit elkeseredtél. Próbálj erőt gyűjteni. 21/L

2010. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, hidd el, érdemes várni, és kitartani! Egyébként meg, nem tudod feladni, ez egy alapvető ösztön, mindenki vágyik társra:D Vannak sajnos, akik nem találják meg az igazit, de csak akkor sorolhatod be közéjük magadat, ha a halálos ágyadon fekszel, és addig nem találtad meg az igazit. Valaki hamarabb, valaki később lel rá a boldogságra. Én 21 éves koromban találtam meg az igazit. Előtte nagyon el voltam keseredve, és azt hittem nem lelem meg, hiába mondták, hogy még fiatal vagyok, ez akkor nem vígasztalt, sőt! mikor találjam meg, ha nem fiatal koromban? A legszebb éveimet szerelmemmel szeretném tölteni! Erre gondolsz, igaz? Kit érdekel, hogy valaki azt mondja, majd 3 év múlva megleled, neked most kell! Ezt megértem. De sajnos itt senki sem tud semmi bíztatót mondani. A válaszoktól nem jutsz előrébb.

Minél több helyen kell megfordulni, hogy javítsd az esélyeidet, mintha lottóznál, több számsorral kell játszanod...csak az a baj, hogy k. sok számsor van, mindenütt nem lehetsz ott. De hinned kell, hogy ott leszel, ahol lenned kell, akkor, amikor ott lesz az igazi! A remény hal meg utoljára! És amikor azt olvasod, hogy mi már mind megleltük a boldogságot, és te még nem, ne arra gondolj, hogy a fene, már mindenki beelőzött, és én vagyok a legszerencsétlenebb! Arra gondolj, hé, ha nekik ment, nekem is menni fog!

Én szorítok neked!

2010. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
17:15: mintha csak én írtam volna. dettó. pontosan. és 3 bnőm közül 3 él több éve komoly kapcsolatban.
2010. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!