Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élőben nem megy, interneten...

Élőben nem megy, interneten kitörlik a leveleimet. Akkor HOGYAN ismerkedjek? 21/F

Figyelt kérdés
Az interneteshez annyit fűznék hozzá, hogy nem azt írom, hogy "mizu?" "tetszel írj" meg hasonló baromságokat, ettől kreatívabb vagyok.
2010. márc. 15. 16:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

17:03 "Én a mércét inkább 20 éves kor alá tenném!!!"

Azért írtál 20 évet, mert Neked azóta van komoly kapcsolatod? :D

Szánalmas!

Akkor én írjak 16-ot?

......

20 hónapja vagyunk együtt, és 18 vagyok :)


Az osztályomban van még 12 (!!!) lány, akinek 1,5-4 éve van KOMOLY kapcsolata!

Lehet röhögni, hogy tini szerelem stb. meg mit tudunk a szerelemről...

2010. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

kérdezőnek : minden kapcsolathoz idő kell és épp igy van ez az ismerkedéssel is. Természetes,hogy nem az első szembejövő ember lesz életed párja,hát istenem,egy tapasztalattal több. Én a helyedben inkább élőben ismerkednék, neten sokan csak a szexre vagy egy kis kalandra hajtanak. Beszélgess a csajokkal,ismerkedj, nem kell egyből rányomulni,először barátkozz aztán majd alakul. Fő az önbizalom - ha úgy mész oda,hogy jajj úgyse jön össze,akkor nem is fog.


16:48asnak: ezt kikérem magamnak és csomó huszonéves csaj nevében is. 22 vagyok,több mint 2,5 éve boldog kapcsolatban,a párommal együtt élek és az eljegyzés is megvolt. A velem egyidős barátnőim közül pár példa: egyik most építkezik a párjával akivel 6éve van együtt, másik 5 éve van a párjával,együtt is élnek, harmadik barátnőm aki 23 két éve van a párjával, néhány barátnőm már férjnél van egyik most tervezi az esküvőt...tudnék még számtalan példát a környezetemből...na ennyit arról,hogy a huszonéves csajok milyen kapcsolatra vágynak. Persze van 1-2 ellenpélda is,de az a ritkább szerintem.

2010. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hidd el élőben kell próbálkoznod, az internet egy nagy kaka, mert a lányok vannak előnyben. Ha ráírsz valakire, már tudja, hogy bejön neked, csak válogatnia kell.... Mivel a társkereső sokkal nyitottabb dolog (és kevesebben vannak, mint a valóéletben), így még a legrondább lányra is, havonta 1x biztosan ráír, egy kielégületlen állandóan neten függő alak....Volt szerencsém megtapasztalni, hogy megy ez, az elvarasókról már nem is beszélve... (verset kell egy írni, egy olyan lánynak, akit mondjuk élőben észre se vennél)... és, ha nem csinálsz előnyös képeket magadról, akkor esélyed sincs...
2010. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
5 éve nem volt barátnőm szóval meg lehet érteni a türelmetlenségemet.
2010. márc. 15. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!