Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik külföldön dolgoznak és...

Akik külföldön dolgoznak és élnek milyen gyakran járnak haza?

Figyelt kérdés

Európán belüli országokra gondolok.

Akinek külföldi a párja az hogyan fogadja el hogy a másik fél hazautazik időnként?


2015. okt. 9. 11:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
88%
Így 6 év után egyre ritkábban! Eleinte még évente kétszer egy hétre, de hamar elegem lett, csak a panasz, a siránkozás, a kölcsönkérés, a kölcsön vissza nem adása... és az elmaradhatatlan, agyszétrobbantó "de jó neked". Hát marha jó nekem egyedül, mindent nulláról újrakezdve, a suliban tanult nyelvek mellé egy újat szintén a nulláról kezdve boldogulni, miközben szó szerint az összes rokonom igyekszik pénzzel lehúzni.
2015. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
14%
New yorkban vagyok túltartózkodva, így aztán ha hazamennék, vissza többet nem jöhetnék... 8 éve nem voltam otthon, nem is tervezem igazából. Itt jobb, előbb utóbb meg csak sikerül valahogy legalizálódnom.
2015. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjem külföldi és külföldön élünk.


Évente 3x megyünk haza együtt, 1-1 hétre, de én mellette még 2-3x haza is repülök egy hosszú hétvégére, illetve szintén évi 2-3 jön vagy a testvérem és a férje vagy a szüleim látogatóba, szóval szerintem elég gyakran látjuk egymást.


A férjem szerencsére nagyon szereti a családomat, így mindig jön velem. Mondjuk szerencsére én is nagyon szeretem az ő családját, hiszen emellett az ő családjához közel élünk (egy városban), sok időt is töltünk velük :)

2015. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A saját pénzemböl fizetem az útiköltségem.
2015. okt. 9. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!