Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik külföldön dolgoznak és...

Akik külföldön dolgoznak és élnek milyen gyakran járnak haza?

Figyelt kérdés

Európán belüli országokra gondolok.

Akinek külföldi a párja az hogyan fogadja el hogy a másik fél hazautazik időnként?


2015. okt. 9. 11:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
az biztos nagyon sok penz minden hazautazas
2015. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Parod lehetne megertobb is veled!

Nekem soha nem szol bele a párom hogy mikor megyek haza pedig az ő kolcsegebol megyek ugyanis nem dolgozom.


Te dolgozol?kulon kaszan vagytok?

Mert ha egyiksem akkor lehet ez az oka......

Ezt viszont akkor jelezd neki hogy ha ben dolgozol akkor legalabb segitsen munkat keresni neked....mert akkor ezzel utan erosen fugsz a parodtol.


Nalunk azert nem igy van bar mi 7eve élünk egyutt es jovohan eskuvonk lesz,de meg nem dolgozom.

2015. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Kb. evente 1-2-szer.


Nekem csak egyszer emlitene meg a parom, hogy nem tetszik, hogy meglatogatom a szuleimet... 2. figyelmeztetes nem lenne.

2015. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
36%
2 év után mentem haza 6 napra, márciusban. Jövő tavasszal megyek, mert muszáj az esküvői ügyeket intézni. Aztán ősszel az esküvő miatt. Addigra valószínűleg annyira tele lesz a tököm az országgal, hogy utána 3 évig nem megyek majd. Nem külföldi a vőlegényem, de ha az lenne is, meg kene értenie, ha már egyszer ilyen "gyakran" megyek.
2015. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
20%

kulfoldon elni a parod penzebol fuggo allapot

Hiaba leszeskuvo ugyanugy fuggo maradsz

Egy igazi no megkeresi a saajt penzet es van allasa hivatasa nem fugg senkitol

2015. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
20%

15. Igen. Igazad van de mivan akkor ha a párod nem tartja szükségesnek hogy "én is dolgozak"??

Es nem is érezteti hogy tőle fuggenem kéne?

Nem kell engedélyt kérni pl vásárlásra sem Elmegyek es megveszem.

Nyilvan ha nem ilyen lenne a hozza állása akkor mas lenne a fenallas.


De nemhiszem hogy egyedüli nő vagyok aki nem dolgozik es megis harmonikus kapcsolatban el



Az a kapcsolat mar reg rossz ha "igazi nő" csak akkor vagy ha dolgozol!!!

2015. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%

Miért nem látogat meg anyukád is téged?

Tesóm is kinn lakik, anya is ki szokott menni évi 2x pár napra, hosszú hétvégére. Megnézi mikor olcsó a repjegy, aztán akkor megy. Európán belül fillérekért lehet utazni, ha jól megszervezi az ember. Ha meg egy órás az út, tényleg nem nagy táv.

2015. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%

Nekem mar nincs hova "haza"jarni, szulo is kint el velem, kihoztam mikor mar megengedhettem magamnak, otthon igen megdragult a lakber, sajat lakasunk meg nincs.

De nyaralni mentunk, most nyaron legutobb, jo volt kicsit magyar szot hallani, meg regi ismerosokkel osszefutni.

Felesegem orosz, o meg messzebbrol valo (Franciaorszagban elunk), az o szulei ott elnek, a koltsegek miatt hozzajuk nem tudunk tul gyakran menni, de termeszetes hogy idonkent megyunk, egy evben egyszer legalabb

2015. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
92%

èn németországba lakok, és elején évente 4-5x voltam, aztán egyre ritkábban, de 2x évente sikerült.

idén még nem sikerült. :( nekem a férjem szeret magyarországon, de idén nehezen megy, mert sokminden közbe jött.

2015. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
63%
Hát mi mind a ketten magyarok vagyunk párommal, 8 éve vagyunk kinn, évente egyszer járunk haza, illetve már 2x kimaradtunk egy-egy körből. Én ritkítanám, mert ahogy az egyik válaszoló írja, bunkó kiszolgálás, drágaság...én is mennék már máshova inkább, de a család érzelmileg zsarol minket. Amióta kinn vagyunk, mást se hallgatunk, most is jól megkaptam, amiért azt mondtam, hogy lehet jövőre nem jövünk. De csak a párom szülei-családja ilyen, én felőlem nem. Most nekem egy darabig elegem is lett a hazalátogatásból. 6 hetet töltöttünk otthon, mert én most "gyes"-en vagyok és betelt a pohár. Ide-oda ráncigált a család, 6 hétig bőröndből öltözködtem a gyerekkel és egy csomó dolog történt, ami miatt elegem lett. Jövőre tényleg nincs kedvem hazamenni.
2015. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!