Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van pasi, aki magas, jóképű,...

Van pasi, aki magas, jóképű, intelligens, (diplomás), tud másik nyelvet, sportol, nem cigizik, nem iszik, van munkája, kocsija, lakása, szereti a gyerekeket, őszinte, hűséges, romantikus (hoz virágot), segít a háztartásban, lehet vele társalogni?

Figyelt kérdés
Állítólag ilyen pasi nem létezik, mert az már nő.Nekem ezt egy pasi mondta.Az tény, hogy a társkeresők 0 találatot szoktak kihozni. Csak olyan írjon, aki tuti ismer ilyet!Nem hiszem, hogy nem létezik. Nem társkereső céllal kérdezem, hanem tudni szeretném az igazat.Mert nőben ilyet simán lehet találni, aki egyszerre tud szép és okos nő, anya, sikeres dolgozó lenni, hűséges, és még főzni is tud.
2010. márc. 21. 12:46
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:
100%

Igen létezik!!!!!Júliusban lesz az esküvőnk!:)Minden meg van amit leírtál...Rajong a gyerekekért,nagyon jó és biztos állása van,főzni is tud meglepi vacsit,(finomat)De a konyhát inkább kisajátítottam magamnak.NEM UNALMAS!Sőt mivel sok oldalú,mindenről lehet vele beszélgetni,bárhová szívesen jön,sportos,számomra jóképű,isteni a teste,és az ágyban is csodát tud művelni!!!!:)

Úgyhogy kedves kérdező!Létezik,és biztosan nem Ő az egyetlen "példány"!Nem is tudom mit kívánjak...Talán jó keresgélést!!!:):)

2010. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
85%
"Egyébként fogalmam nincs,miből gondolod,hogy aki tud nyelvet,és diplomája van,már alapból intelligens.Egy diplomás ember is lehet egy beszűkült fatuskó,és ezt komolyan mondom!Az intelligencia meg a diploma nem mindig jár együtt,és függ össze,sőt." Tökéletesen egyetértek! azzal nem is lehet együtt utazni, aki nem ismer más nyelveket? Sőt, még izgalmasabb is!:)))
2010. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kerdezo, sztem aki azt irja a diploma nem szmait, annak nincs...en is diplomas vagyok(2) es volt nem iskolazott ill. iskolazott baratom is. Nekem az jon be ha egyforma szellemi szinten vagyunk. Az igaz, hogy diplomaval is lehet bunkonak lenni, de itt most nem errol van szo. Aki tanult, azzal en mentalis teren is jobban ki tudok teljesedni. Azert az az 5 ev egyetem csak ad valami plusz tudast az embernek. Ne ertsetek felre,e zzel nema zt mondom, hogy akinek nincs diplomaja az hulye. Abban is a kerdezovel ertek egyet, hogy a hazimunka (felteve ha mind2 fel dolgozik) mind2 fel feladata, nem csak a noe. Teljesen igazad van abban, hogy ha faradtan hazaesek munka utan, miert allnek neki pakolaszni meg takaritani egy felnott ferfi utan? en sem varom el, hogy o utanam pakoljon.

Remelem ez a ferfi tipus letezik, mert habar volt egy joparral dolgom, ilyenbe meg nem akadtam bele:)

2010. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
65%

És az egyetemen nem tanítottak helyesírást?Már bocsánat!Hiányolom az ékezeteket,kedves diplomás!:)Mellesleg a férfiakba nem beleakadni szoktunk,hanem esetleg összeakadni velük.

És az a bizonyos mentális többlet,amivel egy diplomás pár rendelkezik,miben merül ki?Talán abban,hogy az ilyen párok a gyertyafényes vacsora mellett kavantumfizikáról is szoktak beszélgetni,vagy nyelvtanilag kielemzik séta közben kedvenc verseiket?


Tehát,való igaz,hogy nem a diplomával együtt osztogatják az intelligenciát...


A lényeg:Ilyen férfiak léteznek és tudják magukról,hogy "tökéletesek",ezért magukhoz való,tökéletes nőt keresnek.Aki: Magas,széparcú,intelligens(diplomás):),tud másik nyelvet,nem cigizik,nem iszik,van munkája,kocsija,lakása,szeretne gyereket(mikor a férfi majd azt jónak látja),őszinte,hűséges,romantikus(érzéki),ért a focihoz,autókhoz,barkácsoláshoz,lehet vele beszélgetni(és tud hallgatni,mikor a férfi csendet akar).

2010. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
79%

kulfoldon vagyok, nincs magyar billenytyuzet.......

oke, ez a te velemenyed. A fenti meg az enyem. Nekem diplomas pasi kell, neked meg nem szamit. Nem vagyunk egyformak. Mi ezzel a gond?

2010. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
89%

Én a magyaron kívül még angolul, németül, és japánul beszélek. Nem gondolom, hogy a diploma egyenlő az intelligenciával (talán nem kell említenem köz- és politikai szereplőket, te is tudsz példát biztosan ilyenre).


Hogy miért van egyedül? Egyszerű: magasak az elvárásai. Sőt, maga sem tudja, hogy igazából mit is akar. Csak vár és vár, de semmit nem tesz, és közben csodálkozik, hogy elszáll felette az idő újra és újra. Hidd el, az ő gondolkodásukkal van v.mi gikszer, hogy még mindig egyedül vannak.


20/L

2010. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elég felszínes így szemlélni az embereket. Addig nem fogsz párt találni, amíg be nem látod, hogy az igényeid túl magasak. Tudod, senki sem tökéletes. Te sem, akármennyire is azt hiszed. Lehet, hogy te úgy látod magad, hogy minden meg van benned, de lehet, hogy más nem így lát. Légy reális magaddal. Egyébként az én férjem épp olyan, ahogy leírtad kivéve, hogy nem magas és nem igazán romantikus, de mivel én nem vagyok felszínes, engem nem zavar az ilyesmi. Mindenkinek vannak hibái, amiket meg felsoroltál, nagyrészt nem számítanak.
2010. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
82%

Eleve nem tudom, hogy miért kellene valakit olyan tulajdonságokért minősíteni, amiről nem tehet. Ha pl. nem magas vagy jóképű, azért őt miért lehet felelőssé tenni?


Előző voltam

2010. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
74%
Az én férjem ilyen. És rendszeresen melegnek nézik... :)
2010. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
69%

Sokszor egy egyszerű kávéfőző titkárnő,vagy egy aktatologató férfi simán felveheti a versenyt a diplomással intelligencia terén.Néha talpraesettség,életrevalóság terén is.

Tökéletes nem létezik,fogadjuk el.

2010. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!