Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van pasi, aki magas, jóképű,...

Van pasi, aki magas, jóképű, intelligens, (diplomás), tud másik nyelvet, sportol, nem cigizik, nem iszik, van munkája, kocsija, lakása, szereti a gyerekeket, őszinte, hűséges, romantikus (hoz virágot), segít a háztartásban, lehet vele társalogni?

Figyelt kérdés
Állítólag ilyen pasi nem létezik, mert az már nő.Nekem ezt egy pasi mondta.Az tény, hogy a társkeresők 0 találatot szoktak kihozni. Csak olyan írjon, aki tuti ismer ilyet!Nem hiszem, hogy nem létezik. Nem társkereső céllal kérdezem, hanem tudni szeretném az igazat.Mert nőben ilyet simán lehet találni, aki egyszerre tud szép és okos nő, anya, sikeres dolgozó lenni, hűséges, és még főzni is tud.
2010. márc. 21. 12:46
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
65%
S hogy ki mennyire intelligens ezen az oldalon,azt az is jól tükrözi,hogy ha nekik nem tetszik más véleménye,piros kezecskét nyomkodnak,ahelyett,hogy ennyit mondanának: talán neki is igaza lehet.Diploma ide,vagy oda.
2010. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
73%

cigi kivételével párom leirása...egészen addig,hogy társul mellé még rengeteg olyan tulajdonság,amitől messziről sem unalmas...miért? mert emellette hozzám hasonlóan akaratos,szenvedélyes férfi,akivel akkor sem unatkozok,h egy üres szobába zárnak össze minket..:D


és,de,diploma kell,számit,(sose hittem hogy ennyire jó tud lenni 200 analizispélda együttmegoldása:D)

2010. márc. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
29%
en megint csak azt tudom mondani, hogy sajat tapasztalatbol beszelek. Nemeretm a sok gunyolodast, miert nem lehet elfogadni, hogy nekem fontos a diploma? Ezzel nem azt mondtam, hogy az aktatologato titkarno hulyebb mint egy mernok pl. Pl volt tortenelem szakos pasim, imadtam vele beszelgetni, mivel en is imadom a tortenelmet, orakon at tudtunk beszelgetni, eszmet cserelni. Vagy, volt matekszakos baratom is, aki pillanatok alatt felkeszitett a statisztika vizsgamra tokingyen:) En ilyenekre gondoltam. Szuleim, nagyszuleim diplomas emberek, de ettol meg leheteseges, hogy pont egy nem diplomas lesz a ferjem.
2010. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
70%
És ezen kívül még milliói is legyenek,olyan testalkata legyen mint vízilabdásnak,és még tengerparti nyaralója+yachtja legyen,stb... Túl sok romantika tv-t nézel.Különben nő sincs ilyen,legfeljebb a bugyuta sorozatokban.
2010. márc. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:
100%

Igen van ilyen, sőt még csoportot is tudok mondani, magyar vízilabda-válogatott, sikeresek, van pénzük, lakásuk, sportolnak, normális szakmájuk, hemzsegnek a doktorok, gondolom kocsijuk is van idegen nyelven is tudnak mert külföldön is játszottak már pár évig, dohányozni és inni nem isznak különben nem tudnák olyan szinten végezni a sportot és biztos vagyok benne, hogy 20 fiatalemberből van aki romantikus alkat.


Ám egy ilyen pasival is lehet pokoli boldogtalan a nőknek az élete, ha egyszerűen a személyiség jegyeik nem jönnek ki jól egymással. Ahogy lehet valaki egy nagyon talpraesett igényes nő, ha éppenséggel nem szeretjük.


Még valami, az hogy hűséges valaki, esetleg érezni, de még inkább csak remélni lehet… bizonyítani soha.


Nagyon hiányolom a listából, azt hogy a kapcsolatban SZERELMES legyen, vagy SZERESSEN, illetve a JÓ SZEXET :)

2010. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Nem társkereső céllal írtam ki, ezért nem is fontos hogy szingli legyen, sőt. Pont akkor derül ki igazán, hogy milyen valaki, amikor már családja van. Könyvet akarok írni nőknek, ahhoz keresek kivételes pasikat, akik cáfolnak minden sztereotípiát: pl aki okos, az unalmas, nem romantikus; aki jóképű, az nem hűséges, mert buknak rá a nők, ha magas, annál rosszabb; csak átlagos külsejű kisebbségi komlpexusos pasik segítenek a háztartásban,mert nekik jobban kell küzdeni egy kapcsolatért; akinek pénze van, az nem lesz demokratikus felfogású, cselédje vagy szeretője lehet csak a nő , stb.
2010. máj. 24. 12:06
 37/47 A kérdező kommentje:
A kevésbbé értelmesek számára: NEM engem, azaz a kérdezőt kell véleményezni, ismeretlenül kritizálni, és nem is a kérdést kell véleményezni, VÁLASZOKAT várok, és csak olyanoktól, akik ISMERNEK ilyen embert. Aki nem ismer ilyet, vagy csak randizott valakivel, aki szerinte ilyen lenne , az ne írjon, mert csak úgy lehet válaszolni a kérdésre, ha valakit jól ismerünk!!!!!(pl együtt élt vele, vagy évek óta a barátja, rokona )Fontos, h ne legyen káros szenvedélye!!!
2010. máj. 24. 12:12
 38/47 A kérdező kommentje:
A romantikában benne van a szerelem, egyértelmű, és a jó szex pedig a jó kapcsolatból és a kedvességből, plusz az egészséges életmódból jön, ezért ezt nem írtam bele. Mellesleg kreatív emberek a szexben is kreatívabbak...Meg azt nem is tudhatjuk olyanokról,akivel nem feküdtünk le, tehát ezt nem írhatom bele.
2010. máj. 24. 12:30
 39/47 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdés végén benne van vastagon szedve, hogy LEHET VELE TÁRSALOGNI, tehát aki csak olyat ismer, aki holt unalmas, az ne válaszoljon már, csak az idő megy vele végigböngészni a sok ostobaságot, amit egyesek összehordanak . Nem fórumot nyitottam egy témáról, hanem egy KÉRDÉST tettem fel!!!
2010. máj. 24. 12:33
 40/47 A kérdező kommentje:
Annak a LÁNYNnak, aki ÉKEZET NÉLKÜL írt ,szeretnék privát emailt küldeni. Légyszi ha elolvasod, írj nekem a Facebookon : Amira Magyar vagy add meg az emailcímed valahogy. Köszi
2010. máj. 24. 12:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!